План основних заходів облдержадміністрації на 3 – 7 травня 2017 року

01.05.2017

План основних заходів облдержадміністрації на 3 – 7 травня 2017 року.

10.00

Особистий прийом громадян заступником голови – керівником апарату облдержадміністрації.

Білокінь М.І.

15.00

Зустріч з делегацією Німецької народної спілки з догляду за військовими похованнями, представниками Державної міжвідомчої комісії у справах увічнення пам’яті учасників АТО, жертв війни та політичних репресій, та громадської організації „Українські меморіали” з питань догляду за військовими похованнями на території області.

8.00-17.00

Постійно діюча пряма телефонна лінія за участі заступника голови облдержадміністрації.

Пругло О.Є.

14.00

Засідання комісії з вирішення спірних питань встановлення факту участі громадян у ліквідації ядерних аварій, військових навчаннях із застосуванням ядерної зброї та ядерних випробуваннях.

Департамент соціального захисту

населення облдержадміністрації

8.00-17.00

Товстий Р.І.

9.30

Відкрите засідання Чутівської призовної комісії.

Обласний військовий

комісаріат

13.00

Відкриття документальної виставки до Міжнародного дня пам’яті та примирення в рамках відзначення 72-ї річниці перемоги над нацизмом у Європі та 72-ї річниці перемоги у Другій світовій війні.

Державний архів Полтавської області

10.00

Обласне свято народної творчості „Решетилівська весна.”

11.00

Обласне свято „Пісні бузкового гаю”.

11.00

Марш-парад духових оркестрів з нагоди 72-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

12.00

Обласне свято духової музики  з нагоди 72-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.