План основних заходів облдержадміністрації на 3 - 9 вересня 2018 року

План основних заходів облдержадміністрації на 3 - 9 вересня 2018 року

вересня

Участь в урочистих заходах до Дня знань та Свята першого дзвоника у закладах освіти Полтавського району.

вересня

Участь у заходах до Дня знань та Свята першого дзвоника у закладах освіти області.

Пругло О.Є.,

Департамент освіти і науки облдержадмі-ністрації.

8.00-17.15

Постійно діюча пряма телефонна лінія за участі заступника голови облдержадміністрації.

Пругло О.Є.

10.00

Участь у обласній конференції на тему: «Актуальні проблеми сучасної анастезіології».

11.00

Засідання експертного комітету конкурсу інвестиційних проектів «Горизонти Полтавщини».

Департамент економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій облдержадмі-ністрації.

12.00

Участь в урочистих заходах з нагоди 25-річчя інституту нотаріату в Україні.

Білокінь М.І.,

Головне територіальне управління юстиції в Полтавській області.

16.00

Урочисте відкриття центру творчості «Гармонія».

вересня

«День апарату облдержадміністрації» в Державному архіві Полтавської області.

Бойко К.В.,

організаційний відділ апарату облдержадмі-ністрації.

8.00-17.15

Постійно діюча пряма телефонна лінія за участі керівника  апарату облдержадміністрації.

Бойко К.В.

9.45

Урочисте відкриття виставки підприємств нафтогазового профілю та участь у Міжнародному галузевому форумі «Сучасні технології буріння, кріплення та інтенсифікації притоку в нафтогазових покладах із пониженими пластовими тисками. Проблеми та шляхи їх вирішення ».

11.00

Засідання обласної науково- редакційної групи для підготовки матеріалів до проекту «Місця пом’яті української революції 1917-1921 років».

Білокінь М.І.,

Департамент  інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадмі-ністрації.

Білокінь М.І.

9.00

Засідання регіональної комісії з визначення статусу осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, та інших категорій громадян.

Пругло О.Є.,

Департамент соціального захисту населення  облдержадмі-ністрації.

10.00

Засідання обласного методичного об’єднання директорів закладів позашкільної освіти області.

Департамент освіти і науки облдержадміністрації.

11.00

Участь у відкритті сучасної нафтогазової комп’ютерної  лабораторії 3D-візуалізації.

11.00

Підбиття підсумків та результатів роботи Проекту USAID «Фінансування та управління охорони здоров’я у Полтавській області».

12.00

Відкриття театрального сезону. Вручення Премії Полтавської обласної ради  імені І.П. Котляревського. Прем‘єра вистави «Енеїда».

Департамент культури і туризму облдержадміністрації.

13.00

Урочисті заходи з нагоди Дня фармацевтичного працівника.

11.00

Обласне «Свято веселої мудрості» та Обласний конкурс читців-гумористів на батьківщині українського байкаря, громадського діяча Леоніда Глібова.

Департамент культури і туризму облдержадмі-ністрації.

11.30

«День відкритих дверей обласного центру естетичного виховання учнівської молоді» до 100-річчя позашкільного руху в Україні.

Департамент освіти і науки облдержадмі-ністрації.

12.00

Обласне свято «Осіннє золото» та відкритий регіональний конкурс дуетів, тріо, квартетів та вокальних ансамблів на батьківщині поета-пісняра Дмитра Луценка.

Департамент культури і туризму облдержадмі-ністрації.