План основних заходів облдержадміністрації на 30 березня – 4 квітня 2015 року

План основних заходів облдержадміністрації на 30 березня – 4 квітня 2015 року

9.00

Нарада у голови облдержадміністрації з порядком денним:

1. Про стан земельних відносин у Полтавській області  та виділення земельних ділянок сільськогосподарського призначення.

2. Про підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги та забезпечення виконання пункту 3 постанови Кабінету Міністрів України від 28.02.2014 № 106 „Про удосконалення порядку надання житлових субсидій” щодо доставки бланків Заяв та Декларацій споживачам послуг.

3. Про стан техногенно-екологічної безпеки, надзвичайні події та ситуації, які виникли на території області.

Головко В.А.,

заступники  голови облдержадміністрації.

10.30

Оперативно-розпорядча нарада з керівниками підпорядкованих структурних підрозділів облдержадміністрації.

11.00

Засідання робочої групи щодо проведення оптимізації структури Полтавської облдерж-адміністрації.

Головко В.А.

14.00

Засідання комісії з питань надання дозволу на право користування пільгами з оподаткування та доцільності надання фінансової допомоги підприємствам та організаціям громадських організацій інвалідів.

15.00

Засідання штабу з проведення двомісячника охорони рибних запасів на території області.

16.00

Нарада з питань підготовки та обговорення Програми з протидії корупції.

9.00

Засідання конкурсного комітету з визначення пасажирських перевізників на автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі Полтавської області.

10.00

Участь у роботі міжвідомчої наради керівників правоохоронних органів та органів виконавчої влади з питань стану додержання законів при виконанні судових рішень у кримінальних провадженнях, а також при застосуванні інших заходів примусового характеру, пов’язаних з обмеженням особистої свободи громадян у 2014-2015 роках.

10.00

Засідання „круглого столу” на тему: „Створення сприятливих умов для реалізації проектів заміщення природного газу місцевою біомасою в Миргородському та Великобагачанському районах Полтавської області”.

Пругло О.Є.,
Департамент економічного розвитку облдержадміністрації.

13.00

Виїзне засідання методичного об’єднання учителів історії та правознавства м.Полтави на базі Державного архіву Полтавської області.

Державний  архів  Полтавської області.

13.30

Виїзне засідання обласного комітету забезпечення доступності інвалідів та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури щодо інтеграції молоді з особливими освітніми потребами та обмеженими фізичними можливостями у суспільство, її професійної та фізичної реабілітації, зайнятості  та працевлаштування.

квітня

День відкритих дверей у Національному музеї-заповіднику М.В.Гоголя з нагоди 206-ї річниці від дня народження класика світової літератури М.В.Гоголя.

Управління культури

облдержадміністрації.

8.00-17.00

Постійно діюча пряма телефонна лінія за участі першого заступника голови облдержадміністрації.

11.00

Виїзна нарада  щодо проведення робіт з  ремонту та утримання вулиць і доріг, які фінансуватимуться в 2015 році за рахунок місцевих бюджетів.

Департамент інфраструктури та туризму облдержадміністрації.

17.00-18.00

„Гаряча” телефонна лінія за участі керівника апарату облдержадміністрації.

Білокінь М.І.

18.00

Урочисте відкриття регіонального фестивалю   театрального мистецтва „В гостях у Гоголя”.

Управління культури

облдержадміністрації.

8.00-17.00

Постійно діюча пряма телефонна лінія за участі заступника голови облдержадміністрації.

10.00

Нарада з питань залучення коштів, спрямованих на соціально-економічний розвиток області з метою придбання квартир учасникам бойових дій, які потребують поліпшення житлових умов, сім’ям військовослужбовців та працівникам правоохоронних органів, які загинули під час проведення АТО в східних областях України.

11.00

Засідання Регіонального наглядового комітету проекту DESPRO в Полтавській області.

Головко В.А.,

Пругло О.Є.,

Департамент економічного розвитку облдержадміністрації.

13.00

Особистий прийом громадян заступником голови облдержадміністрації.

14.00

Інфотур по Полтавському району в рамках підготовки до літнього туристичного сезону. Презентація туристичної марки.

Департамент інфраструктури та туризму облдержадміністрації.

18.00

Участь заступника голови облдержадміністрації у прямому ефірі телепередачі „Виконавча влада: щоденні будні” на ОДТРК „Лтава”.

8.00-17.00

Постійно діюча пряма телефонна лінія за участі керівника апарату облдержадміністрації.

Білокінь М.І.

10.00

Відкритий чемпіонат області зі спортивного орієнтування.

10.00

Чемпіонат області з дзюдо серед юнаків та дівчат 2000-2001 та 2003-2004 років народження.

10.30

Чемпіонат області з легкоатлетичного кросу пам’яті В.Г.Даценка.