План основних заходів облдержадміністрації на 30 червня – 3 липня 2015 року

9.00

Нарада у голови облдержадміністрації з порядком денним:

1. Про підсумки проведення в області двомісячника охорони рибних запасів  у період нересту риби в 2015 році.

2. Про архітектурну доступність та універсальний дизайн як основу забезпечення державної політики щодо впровадження інклюзивного навчання й інтеграції дітей з інвалідністю  у суспільство.

3. Про стан техногенно-екологічної безпеки, надзвичайні події та ситуації, які виникли на території області.

Головко В.А.,

заступники  голови облдержадміністрації.

12.00

Нарада щодо діяльності територіальних органів юстиції та структурних підрозділів Головного територіального управління юстиції у Полтавській області.

Головне територіальне управління юстиції

в Полтавській області.

14.00

Розширене засідання архітектурно-містобудівної ради при Управлінні містобудування та архітектури облдержадміністрації щодо розгляду проектів детальних планів територій Салівської та Пришибської сільських рад Кременчуцького району Полтавської області (за межами населених пунктів).

Управління містобудування та архітектури облдержадміністрації.

8.00-17.00

Постійно діюча пряма телефонна лінія за участі першого заступника голови облдержадміністрації.

9.00

Регіональна конференція Конгресу громадських організацій України.

Департамент  інформаційної діяльності та комунікацій  з громадськістю облдержадміністрації.

10.00

Особистий прийом громадян керівником апарату  облдержадміністрації.

Білокінь М.І.

11.00

Церемонія відкриття Арт-інсталяції „Невидимі”.

Головко В.А.

11.00

Засідання регіональної комісії з оцінки та забезпечення проведення попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм та проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку в 2015 році.

11.00

Розширене засідання колегії Управління містобудування та архітектури облдерж-адміністрації.

Управління містобудування та архітектури облдержадміністрації.

17.00-18.00

„Гаряча” телефонна лінія за участі першого заступника облдержадміністрації.

10.00

Семінар з питань готовності сільгоспвиробників області до збирання врожаю ранніх зернових культур в поточному році.

Департамент агропромислового розвитку  облдержадміністрації.

15.00

Засідання обласної комісії з питань надання  матеріальної допомоги населенню області з обласного бюджету.

Департамент праці та соціального захисту

населення облдержадміністрації.

липня 18.00

Участь керівника апарату облдержадміністрації у прямому ефірі телепередачі „Виконавча влада: щоденні будні” на ОДТРК „Лтава”.

Білокінь М.І.

10.00

Зустріч з місією співробітництва в аграрному секторі Провінції Ено (Бельгія) за участі Надзвичайного і Повноважного посла Королівства Бельгія в Україні пана Люка Якоба.

Головко В.А., Пісоцький А.А.,Товстий Р.І.,

Департамент економічного розвитку облдержадміністрації.

11.00

Чемпіонат Полтавської області з легкої атлетики серед дорослих та юніорів.

Управління з питань фізичної культури і

спорту облдержадміністрації.

13.00

Чемпіонат Полтавської області з пляжного волейболу серед чоловіків.

Управління з питань фізичної культури і

спорту облдержадміністрації.