План основних заходів облдержадміністрації на 30 липня – 3 серпня 2018 року

30.07.2018

План основних заходів облдержадміністрації на 30 липня – 3 серпня 2018 року

9.00

Нарада в голови облдержадміністрації з порядком денним:

1. Про підсумки проведення двомісячника охорони рибних запасів в області „Нерест-2018”.

2.Про хід проведення жнив та забезпеченість області ресурсами продовольчого зерна.

Головко В.А.,

заступники голови облдержадміністрації.

10.30

Оперативно-розпорядча нарада з керівниками підпорядкованих структурних підрозділів.

Пругло О.Є.

10.30

Пісоцький А.А.

12.30

Обласна інформаційна акція „Лабіринт можливостей”, з нагоди відзначення Всесвітнього дня боротьби з торгівлею людьми.

Управління у справах сімї, молоді та спорту облдержадміністрації.

15.00

Засідання комісії з розгляду питать з надання матеріальної допомоги населенню з обласного бюджету.

Пругло О.Є.,

Департамент соціального захисту населення облдержадміністрації.

10.00

Особистий прийом громадян заступником голови облдержадміністрації.

Білокінь М.І.

17.00-18.00

„Гаряча” телефонна лінія за участі заступника голови  облдержадміністрації.

Білокінь М.І.

10.00

Засідання координаційної ради з питань протидії туберкульозу, ВІЛ-інфекції/СНІДу та боротьби з наркоманією при облдержадміністрації.

Пругло О.Є.,

Департамент охорони здоровя облдержадміністрації.

15.00

Участь у засіданні „круглого столу” щодо ініціатив увічнення і належного вшанування у Полтавській області та м. Полтаві жертв Голодомору 1932-1933 років.

Пругло О.Є.,

Департамент будівництва, містобудування і архітектури та житлово-комунального господарства облдержадміністрації.

18.00

Відкриття ІV табірної зміни в дитячому оздоровчому таборі „Горизонт”, структурного підрозділу Гадяцької спеціалізованої школи-інтернат імені Є.П. Кочергіна.

Департамент освіти і науки облдержадміністрації.

8.00-17.15

Постійно діюча пряма телефонна лінія з заступником голови облдержадміністрації.

Пругло О.Є.

9.00-17.00

Проведення конкурсу на заміщення вакантних посад на зайняття посад державної служби в апараті облдержадміністрації.

Білокінь М.І., Бойко К.В.,

відділ управління персоналом апарату облдержадміністрації.

10.00

Засідання обласної координаційної ради з контролю за виконанням заходів з підготовки народного господарства області до роботи в осінньо-зимовий період 2018/19 року.

13.00

Особистий прийом громадян заступником голови облдержадміністрації.

Товстий Р.І.

11.00

Участь в урочистих заходах з нагоди введення в експлуатацію багатоквартирного житлового будинку, зведеного за підтримки державних і регіональних житлових програм та вручення  ключів від квартир 22 родинам учасників АТО.

Головко В.А., Пругло О.Є.,

17.00

Закриття ІІІ табірної зміни в обласному дитячо-юнацькому оздоровчому таборі „Еколог” Полтавського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді.

Департамент освіти і науки облдержадміністрації.