План основних заходів облдержадміністрації на 30 листопада – 4 грудня 2015 року

27.11.2015

План основних заходів облдержадміністрації на 30 листопада – 4 грудня 2015  року

9.00

Нарада у голови облдержадміністрації з порядком денним:

1. Про використання коштів обласного Фонду охорони навколишнього природного середовища в 2015 році та перспективи формування обласного Фонду охорони навколишнього природного середовища в 2016 році.

2. Про першочергові завдання щодо підготовки до організованого проведення на території області зимових шкільних канікул.

3.  Про стан техногенно-екологічної безпеки, надзвичайні події та ситуації, які виникли на території області.

10.00

Засідання „круглого столу  на тему: „Підбиття підсумків проекту „Від руйнування до творення. Шляхи примирення в українському суспільстві”.

10.30

Оперативно-розпорядча нарада з керівниками підпорядкованих структурних підрозділів  облдерж-адміністрації.

Пругло О.Є.

14.00

Виїзна оперативна нарада на будівництві 3-ї черги обласного протитуберкульозного диспансеру.

Пругло О.Є.,

Управління містобудування та архітектури облдержадміністрації.

9.00

Навчальний тренінг на тему: „Прямі іноземні інвестиції та сприяння їх залученню”, „Маркетинг регіону та обслуговування інвесторів” в рамках проекту GIZ „Консультаційний фонд реформ”.

Пісоцький А.А.,

Департамент економічного розвитку облдержадміністрації.

грудня

Семінар-нарада на тему: „Впровадження гендерних підходів у діяльність органів державної влади та органів місцевого самоврядування”.

10.00

Засідання „круглого столу” щодо обговорення проекту Комплексної програми сприяння розвитку громадянського суспільства та інформаційної сфери в Полтавській області на 2016-2018 роки.

Департамент  інформаційної діяльності та комунікацій  з громадськістю облдержадміністрації.

грудня

Заходи в рамках Всесвітньої акції „16 днів проти насилля” до Дня боротьби з рабством, зокрема проведення інтерактивної бесіди для студентів навчальних закладів області на теми: „Запобігання торгівлі людьми у національній та міжнародній правових системах”; „Злість. Агресія. Насилля – шляхи подолання”; перегляд та обговорення фільму „12 років рабства”; реалізація проекту „Інтернет просвіта”.

8.00-17.00

Постійно діюча пряма телефонна лінія за участі заступника голови облдержадміністрації.

Пругло О.Є.

10.00

Нарада з питань узгодження взаємовідносин між підприємствами тепло- і водопостачання та житлово-комунальними організаціями.

Пругло О.Є.,

Департамент житлово-комунального господарства облдержадміністрації.

10.00

Особистий прийом громадян керівником апарату облдержадміністрації.

Білокінь М.І.

14.00

Засідання обласної комісії з визначення даних про заробітну плату працівників за роботу в зоні відчуження в 1986-1990 роках.

Департамент праці та соціального захисту

населення облдержадміністрації.

14.00

Нарада з питань відзначення в області Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

Білокінь М.І.

14.30

Засідання обласної комісії щодо надання дозволів на право користування пільгами з оподаткування та доцільності надання фінансової допомоги підприємствам та організаціям громадських організацій інвалідів.

Пругло О.Є.,

Департамент праці та соціального захисту населення облдержадміністрації.

грудня 17.00-18.00

„Гаряча” телефонна лінія за участі заступника голови облдержадміністрації.

Товстий Р.І.

грудня

Проведення заходів до Дня інваліда в інтернатних установах області.

Департамент праці та соціального захисту

населення облдержадміністрації.

10.00

Виїзний прийом громадян першим заступником голови облдержадміністрації у Новосанжарському районі.

Пісоцький А.А.

10.00

Нарада щодо підготовки та проведення Новорічних свят і Головної ялинки області.

Департамент освіти і науки

11.00

Обласне свято „Благословенні ви, сліди мандрівника Сковороди” з відзначення 293-річниці від дня народження видатного українського просвітителя-гуманіста, філософа, поета та педагога Г.С.Сковороди.

12.00

Урочистості з нагоди Дня Збройних Сил України.

13.00

Особистий прийом громадян заступником голови облдержадміністрації.

Товстий Р.І.

14.00

XV відкритий  Міжнародний турнір з волейболу серед команд ветеранів, присвячений пам’яті І.Лисенка.

15.00

Засідання „круглого столу” щодо обговорення засад реформування системи земельних відносин та запровадження ринку землі.

Головне управління Держгеокадастру у Полтавській області, Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації

15.00

Персональна виставка витинанки „Квітуче древо України” полтавської художниці Тетяни Ваценко.

10.00

Участь у третьому пленарному засіданні першої сесії обласної ради сьомого скликання.

12.00

Урочисте нагородження учасників АТО та святковий концерт  з нагоди Дня Збройних Сил України.

Білокінь М.І.,

14.00

Нарада з питань визначення нормативів тепла, необхідного для опалення житлового фонду та соціальної сфери області.

Пругло О.Є.,

Департамент житлово-комунального господарства облдержадміністрації.