План основних заходів облдержадміністрації на 30 січня – 3 лютого 2017 року

30.01.2017

План основних заходів облдержадміністрації на 30 січня – 3 лютого 2017 року

10.00

Засідання „круглого столу” на тему: „Створення єдиного освітньо-культурно-спортивного округу в об’єднаній територіальній громаді”.

10.00

Участь у засіданні конкурсної комісії щодо проведення другого етапу конкурсу на заміщення вакантної посади генерального директора комунального підприємства Полтавської обласної ради „Полтававодоканал”.

Пругло О.Є.

14.00

Участь у засіданні постійної комісії обласної ради з питань бюджету та управління майном.

10.00

Участь у пленарному засіданні тринадцятої сесії обласної ради сьомого скликання.

Головко В.А.,

заступники  голови облдержадмі-ністрації

8.00-17.00

Постійно діюча пряма телефонна лінія за участі першого заступника голови облдержадміністрації.

10.00

Особистий прийом громадян заступником  голови –   керівником апарату облдержадміністрації.

14.00

Нарада з міськими та селищними головами з питання утворення спільного комунального підприємства у сфері поводження з твердими побутовими відходами.

Пругло О.Є.,

Управління житлово-комунального господарства облдержадмі-ністрації

17.00-18.00

„Гаряча” телефонна лінія за участі заступника голови – керівника апарату облдержадміністрації.

8.00-17.00

Постійно діюча пряма телефонна лінія за участі заступника голови облдержадміністрації.

Пругло О.Є.

11.00

Нарада про стан справ хлібопекарської галузі області.

10.00

Нарада з питань реалізації „Концептуального проекту відкритого громадського простору  „Територія Майдану” у м. Полтава”, який переміг у Всеукраїнському відкритому архітектурно-художньому конкурсі Полтавської облдержадміністрації у 2016 році.

Пругло О.Є.,

Управління містобудування та архітектури облдержадміністрації

10.00

Участь у засіданні колегії Державного архіву Полтавської області.

11.00

Нарада з питань впровадження опорних шкіл у Полтавській області.

Головко В.А.,

Департамент освіти і науки облдержадмі-ністрації

10.00

Нарада з питань децентралізації.