План основних заходів облдержадміністрації на 30 жовтня – 3 листопада 2017 року

План основних заходів облдержадміністрації на 30 жовтня – 3 листопада 2017 року

9.00

Нарада у голови облдержадміністрації з порядком денним:

1. Про тенденції розвитку молочного скотарства та напрямки підтримки галузі.
  2. Звіт начальника Головного управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Полтавській області Салогуба  Володимира Анатолійовича про стан справ у галузі за 9 місяців 2017 року.
  3. Про роботу оперативного штабу захисту представників аграрного бізнесу від рейдерів.
  4. Про стан техногенно-екологічної безпеки, надзвичайні ситуації та небезпечні події, які виникли на території області.

Головко В.А.,

заступники  голови облдержадміністрації.

10.30

Оперативно-розпорядча нарада з керівниками  структурних підрозділів облдержадміністрації.

Пругло О.Є.

10.30

Товстий Р.І.

13.00

Участь у селекторній нараді Міністерства охорони здоров’я України щодо подальших кроків впровадження медичної реформи.

Пругло О.Є.,

Департамент  охорони здоров’я облдержадмі-ністрації.

14.00

Нарада щодо взаємодії та співпраці об’єднаних територіальних громад та районної влади з соціально-гуманітарних питань.

Пругло О.Є.,

Департамент  охорони здоров’я облдержадмі-ністрації.

15.00

Участь у засіданні регіональної комісії з оцінки та попереднього відбору проектів, що можуть реалізовуватись за кошти ДФРР.

Пісоцький А.А.,

Департамент економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій  облдержадміністрації.

13.00

Робоча поїздка до Шишацького району з метою ознайомлення зі  здобутками та проблемами  соціально-економічного та культурного розвитку району.

Нарада щодо будівництва музейного комплексу М.В.Гоголя.

Нарада щодо будівництва регіонального полігону твердих побутових відходів у селищі Шишаки.

Пругло О.Є.,

Департамент  будівництва, містобудування і архітектри та житлово-комунального господарства облдержадміністрації.

10.00

Виїзна нарада з питань реформування системи державного управління автомобільними дорогами місцевого значення у Новосанжарському районі.

10.00

Засідання робочої групи щодо дослідження ведення мисливського господарства користувачами мисливських угідь області.

Товстий Р.І.

10.00

Засідання обласної комісії у справах альтернативної (невійськової) служби.

Департамент соціального захисту населення облдержадміністрації.

11.00

Відкриття документальної виставки „Архіви і суспільство”, присвяченої 100-річчю з дня створення системи архівних установ України.

Білокінь М.І.,

Державний архів Полтавської області.

14.00

Виїзна нарада з питань реформування системи державного управління автомобільними дорогами місцевого значення у Машівському районі.

18.00

Урочистості з нагоди 500-річчя Реформації.

Білокінь М.І.,

Управління культури облдержадміністрації.

8.00-17.00

Постійно діюча пряма телефонна лінія за участі першого заступника голови облдержадміністрації.

10.00

Особистий прийом громадян заступником  голови –   керівником апарату облдержадміністрації.

Білокінь М.І.

11.00

Засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Полтавській облдержадміністрації

Товстий Р.І., Держпродслужба

14.00

Засідання обласної  комісія з  визначення сільськогосподарських та лісогосподарських підприємств, яким  надаватимуться  кошти з обласного бюджету, що надходять в порядку відшкодування втрат сільськогосподарського і лісогосподарського  виробництва

Департамент АПР

листопада

Робоча поїздка з метою ознайомлення з роботою  Луценківського газоконденсатного родовища. (Лохвицький район)

листопада

Поїздка делегації від області на Харківський тракторний завод в рамках державної програми часткової компенсації вартості придбаної сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва

Головко В.А.,

Департамент АПР

10.00

Відкриття Всеукраїнської науково-практичної конференції „Біорізноманіття: теорія, практика та методичні аспекти вивчення у загальноосвітній та вищій школі”, присвяченої 80-річчю кафедри ботаніки, екології та методики навчання біології ПНПУ ім. В.Г. Короленка.

Департамент освіти і науки облдержадміністрації.

8.00-17.00

Постійно діюча пряма телефонна лінія за участі заступника голови облдержадміністрації.

Організаційний відділ