План основних заходів облдержадміністрації на 31 липня – 4 серпня 2017 року

План основних заходів облдержадміністрації на 31 липня – 4 серпня 2017 року

9.00

Нарада у голови облдержадміністрації з порядком денним:

1. Про стан виконання Закону України „Про державний земельний кадастр” на території області.

2. Про забезпечення здійснення виконавчими органами міських рад міст обласного значення та сільським, селищними, міськими радами об’єднаних територіальних громад повноважень, передбачених частиною 3 статті 34 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” щодо здійснення контролю за додержанням законодавства про працю.

3. Звіт голови Чорнухинської районної державної адміністрації Ковгана Олега Володимировича про забезпечення економічного та соціального розвитку району протягом 2016 року та першого півріччя 2017 року.

4. Актуалізація стратегії розвитку Полтавської області до 2020 року та формування плану її реалізації на 2018-2020 роки.

5. Про стан техногенно-екологічної безпеки, надзвичайні події та ситуації, які виникли на території області.

Головко В.А.,

заступники  голови облдержадміністрації

10.30

Оперативно-розпорядча нарада з керівниками  структурних підрозділів облдержадміністрації.

Пругло О.Є.

14.00

Нарада з питань відбору бізнес-проектів в рамках Комплексної програми розвитку малого та середнього підприємництва на 2017-2020 роки щодо мікрокредитування малого та середнього бізнесу.

к.422

15.00

Нарада з питань обговорення створення майбутніх центрів ОТГ.

к.422

8.00-17.00

Постійно діюча пряма телефонна лінія за участі першого заступника голови облдержадміністрації.

9.00

Урочиста зустріч зі спортсменами-учасниками ХХІІІ літніх Міжнародних Дефлімпійських ігор в Туреччині 2017 року.

Товстий Р.І.,

Управління у справах сім’ї,  молоді та спорту  облдержадміністрації

10.00

Організаційна нарада щодо об’єктів, відібраних для реалізації за кошти ДФРР у 2017 році.

14.00

Засідання робочої групи з питань гуманітарної допомоги.

Департамент соціального захисту

населення облдержадміністрації

15.00

Виїзна нарада з підготовки програми розвитку та популяризації Більського городища на 2017-2022 роки та підготовці обласного етнофестивалю „Гелон-фест”.

Білокінь М.І.,

Управління культури

облдержадміністрації

8.00-17.00

Постійно діюча пряма телефонна лінія за участі заступника голови облдержадміністрації.

Пругло О.Є.

10.00

Виїзна нарада щодо реконструкції сільського будинку культури в с. Гоголеве Шишацького району.

Пругло О.Є.,

Департамент  будівництва, містобудування і архітектури  та житлово-комунального господарства облдержадміністрації

10.00

Нарада з питань перспектив розчистки та поліпшення екологічного стану ділянок річки Коломак в межах Полтавського та Чутівського районів.

Товстий Р.І.,

Департамент екології та природних ресурсів облдержадміністрації

10.00

Особистий прийом громадян заступником  голови –   керівником апарату облдержадміністрації.

Білокінь М.І.

Товстий Р.І.

10.00

Засідання обласної координаційної ради з контролю за виконанням заходів з підготовки народного господарства області до роботи в осінньо-зимовий період 2017/18 року.

10.00

Нарада з питань організації та проведення в області заходів у рамках відзначення Дня незалежності України та Дня Державного Прапора України.

Білокінь М.І.,

Департамент  інформаційної діяльності та комунікацій  з громадськістю облдержадміністрації

13.00

Особистий прийом громадян заступником голови облдержадміністрації.

Товстий Р.І.

8.00-17.00

Постійно діюча пряма телефонна лінія за участі заступника голови – керівника апарату облдерж-адміністрації.

Білокінь М.І.

10.00

Нарада з представниками державних банків та постачальниками відчизняної сільськогосподарської техніки, щодо механізму використання коштів, передбачених у державному бюджеті за програмою „Фінансова підтримка сільгосптоваровиробників” за напрямом „Часткова компенсація вартості сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва”.

Департамент агропромислового розвитку  облдержадміністрації