План основних заходів облдержадміністрації на 31 серпня – 4 вересня 2015 року

План основних заходів облдержадміністрації на 31 серпня – 4 вересня 2015 року

9:00

Нарада у голови облдержадміністрації з порядком денним:

1. Про стан заборгованості з виплати заробітної плати в області.
  2. Про виконання постанови Кабінету Міністрів України № 231 від 8 квітня 2015 року, якою вносяться зміни до Державної цільової економічної програми енергоефективності та розвитку сфери виробництва енергоносіїв з відновлювальних джерел енергії та альтернативних джерел палива на 2010–2015 роки на території Полтавської області.
  3. Про стан забезпечення населення області скрапленим газом.
  4. Про стан техногенно-екологічної безпеки, надзвичайні події та ситуації, які виникли на території області.

13:30

Селекторна нарада з питань організації роботи в області питання надання населенню житлових субсидій та забезпечення виконання доручення Кабінету Міністрів України щодо мінімальної кількості домогосподарств, яким до 30 жовтня 2015 року мають бути призначені житлові субсидії.

Пругло О. Є.

Департамент праці та соціального захисту населення облдержадміністрації

15:00

Виїзна нарада на будівництві ІІІ черги Полтавського обласного протитуберкульозного диспансеру.

1 вересня

Участь у проведенні святкових заходів з нагоди Дня знань.

8:00–17:00

Постійно діюча пряма телефонна лінія за участі заступника голови облдержадміністрації.

9:00

Покладання квітів до Меморіалу Солдатської Слави з нагоди 70-ї річниці завершення Другої світової війни.

10:00

Виїзна нарада з питань подальшого функціонування полігону твердих побутових відходів у с. Макухівці Полтавського району.

10:00

Засідання комісії з визначення спеціальної зони щодо виробництва сировини, що використовується для виготовлення продуктів дитячого та дієтичного харчування.

10:00

Відкриття документальної виставки «Листи Другої світової війни 1939-1945» (м. Полтава, вул. Зигіна, 1 а, корпус № 2).

11:00

Особистий прийом громадян керівником апарату облдержадміністрації.

14:00

Організаційна нарада робочої групи щодо проведення комплексної перевірки стану здійснення виконавчим комітетом Комсомольської міської ради виконання делегованих повноважень органів виконавчої влади.

2 вересня

«Гаряча» телефонна лінія за участі заступника голови облдержадміністрації.

17:30

Концерт симфонічного оркестру Полтавського академічного обласного українського музично-драматичного театру ім. М. В. Гоголя з нагоди 70-ї річниці завершення Другої світової війни «У хвилини миру» (м. Полтава, Театральна площа).

Управління культури облдержадміністрації

3 вересня

Проведення комплексної перевірки стану здійснення виконавчим комітетом Комсомольської міської ради виконання делегованих повноважень органів виконавчої влади.

10:30

Участь у відкритті Спартакіади серед голів сільських, районних рад, їх заступників та працівників обласної ради.

12:00

Участь у селекторній нараді Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України щодо підготовки житлово-комунального господарства, підприємств паливно-енергетичного комплексу, об’єктів соціальної сфери до стабільної роботи в осінньо-зимовий період та виконання планів заходів з підготовки до опалювального сезону 2015-2016 років.

13:00

Особистий прийом громадян заступником голови облдержадміністрації.

4 вересня

8:00–17:00

Постійно діюча пряма телефонна лінія за участі керівника апарату облдержадміністрації.

4 вересня

14:00

Участь у нагородженні найкращих підприємців області з нагоди Дня підприємця.

Головко В. А.

Департамент економічного розвитку облдержадміністрації.