План основних заходів облдержадміністрації на 4 – 10 лютого 2019 року

План основних заходів облдержадміністрації на 4 – 10 лютого 2019 року

лютого

Нарада у голови облдержадміністрації з порядком денним:

1. Про стан виконання на території області розпорядження Кабінету Міністрів України від 31.01.2018 № 60-р „Питання передачі земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності у комунальну власність об’єднаних територіальних громад”.

2. Про стан забезпечення населення області медичними імунобіологічними препаратами.

3. Про стан техногенно-екологічної безпеки, надзвичайні ситуації та небезпечні події, які виникли на території області.

заступники  голови облдержадміністрації.

11.00

Засідання президії Полтавської обласної ради.

Заступники  голови облдержадміністрації,

структурні підрозділи облдержадміністрації.

12.45

Офіційне відкриття турніру з футболу на кубок Заслуженого тренера України, почесного громадянина м. Полтави Пожечевського В.О.

Головко В.А.

13.30

Засідання архітектурно-містобудівної ради при Департаменті будівництва, містобудування і архітектури та житлово-комунального господарства облдержадміністрації.

Департамент будівництва, містобудування і архітектури та житлово-комунального господарства облдержадміністрації.

15.00

Засідання постійної комісії обласної ради з питань освіти, науки та культури.

Заступники  голови облдержадміністрації,

структурні підрозділи облдержадміністрації.

м. Полтава, пров. Госпітальний,10

8.00-17.15

Постійно діюча пряма телефонна лінія за участю заступника голови облдержадміністрації.

Товстий Р.І.

11.00

Онлайн-нарада з Мінрегіонбудом України щодо запланованих у 2019 році заходів з розробки регіональних стратегій розвитку на новий програмний період 2021-2027 років.

Департамент економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій облдержадміністрації.

к. 621

10.00

Участь у розширеному засіданні постійних комісій Лубенської районної ради щодо стану утримання доріг в Лубенському районі в зимовий період.

Пісоцький А.А.

Білокінь М.І.

9.00

Підсумкове засідання колегії Головного управління Пенсійного фонду України у Полтавській області за участю голови правління Пенсійного фонду України Капіноса Є. В. щодо підбиття підсумків роботи у 2018 році та визначення завдань на 2019 рік.

Білокінь М.І.,

Головне управління Пенсійного фонду України у Полтавській області.

10.00

Участь у відеоконференції Мінагрополітики з питань стану реалізації державних програм фінансової підтримки сільгосптоваровиробників.

Департамент агропромислового розвитку

10.00

Збори голів комісій з питань ТЕБ і НС усіх рівнів, керівників структурних підрозділів облдержадміністрації, територіальних спеціалізованих служб цивільного захисту регіонального рівня, структурних підрозділів (фахівцями) з питань цивільного захисту райдержадміністрацій, міськвиконкомів та об’єднаних територіальних громад, членів регіональної комісії з питань ТЕБ і НС області.

Товстий Р.І.,

управління з питань цивільного захисту облдержадміністрації.

14.00

Презентація фотовиставки «Янголи в Камуфляжі», присвяченої подіям Революції Гідності та бойовим діям на сході України.

Департамент  інформаційної діяльності

та комунікацій з громадськістю

8.00-17.15

Постійно діюча пряма телефонна лінія за участю керівника апарату облдержадміністрації.

Бойко К.В.

9.00

Проведення конкурсу на заміщення вакантної посади державної служби категорії «Б» - заступника начальника загального відділу апарату облдержадміністрації.

Бойко К.В.,

Білокінь М.І.,

відділ управління персоналом апарату облдержадміністрації.

Обласна конференція фермерів.

Товстий Р.І.,

Департамент агропромислового розвитку

13.00

Особистий прийом громадян заступником голови облдержадміністрації.

Товстий Р.І.

14.00

Засідання обласної комісії з питань надання  матеріальної допомоги населенню області з обласного бюджету.

Департамент соціального захисту населення  облдержадміністрації.

8.00

ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій.

Департамент

освіти і науки облдержадміністрації.

8.00

ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії.

Департамент

освіти і науки облдержадміністрації.