План основних заходів облдержадміністрації на 4 – 10 вересня 2017 року

План основних заходів облдержадміністрації на 4 – 10 вересня 2017 року.

8.00-17.00

Постійно діюча пряма телефонна лінія за участю заступника голови облдержадміністрації.

9.00

Нарада у голови облдержадміністрації з порядком денним:

1. Про  хід виконання Програми підтримки населення, об’єднань співвласників багатоквартирних будинків та житлово-будівельних кооперативів Полтавської області для виконання заходів з енергозбереження на                     2015-2020 роки.

2. Про діяльність Територіального управління Державної судової адміністрації України в Полтавській області в умовах проведення реформування судової системи України.

3. Про створення місцевих систем оповіщення як складових частин системи оповіщення області в умовах адміністративно-територіальної реформи.

4. Про стан техногенно-екологічної безпеки, надзвичайні події та ситуації, які виникли на території області.

Головко В.А.,

заступники  голови облдержадміністрації

10.30

Оперативно-розпорядча нарада з керівниками  структурних підрозділів облдержадміністрації.

10.00

Виїзна оперативна нарада щодо реконструкції сільського будинку культури в с. Гоголеве Шишацького району під Гоголівський культурний центр.

Пругло О.Є.,

Департамент  будівництва, містобудування і архітектури та житлово-комунального господарства облдержадміністрації

10.00

Курс тренінгів та консультацій з оформлення та презентації інвестиційних проектів за методикою UNIDO для учасників ІІ етапу конкурсу інвестиційних проектів „Горизонти Полтавщиниˮ.

Департамент економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій облдержадміністрації

11.00

Виїзна оперативна нарада на будівництві полігону твердих побутових відходів у смт Шишаки.

вересня

Виїзди керівництва Департаменту агро-промислового розвитку облдержадміністрації  до районних управлінь, відділів агропромислового розвитку, з метою контролю за виконанням та надання практичної допомоги в реалізації Регіональої програми розвитку та підтримки аграрного комплексу Полтавщини за пріоритетними напрямками на період до 2020 року та діючих державних програм АПК в районах області.

Департамент агропромислового розвитку  облдержадміністрації

8.00-17.00

Постійно діюча пряма телефонна лінія за участю заступника голови – керівника апарату облдерж-адміністрації.

Білокінь М.І.

10.00

Урочисті заходи з нагоди Дня підприємця.

10.00

Особистий прийом громадян заступником голови – керівником апарату облдержадміністрації.

Білокінь М.І.

11.00

Робоча поїздка до НКРЕКП щодо компенсації різниці в тарифах на житлово-комунальні послуги.

9.00

Засідання обласної координаційної ради з контролю за виконанням заходів з підготовки народного господарства області до роботи в осінньо-зимовий період 2017/18 року.

11.00

Участь у селекторній нараді Мінрегіону України з питань підготовки житлово-комунального господарства, підприємств паливно-енергетичного комплексу, об’єктів соціальної сфери до стабільної роботи в осінньо-зимовий період та виконання планів заходів з підготовки до опалювального сезону 2017/18 року.

Пругло О.Є.,

Департамент  будівництва, містобудування і архітектри та житлово-комунального господарства облдержадміністрації

15.00

Засідання комісії з конкурсного відбору на заміщення вакантної посади директора Рашівського  психоневрологічного будинку-інтернату – заслуховування конкурсних пропозицій учасників конкурсного відбору.

Пругло О.Є.,

Департамент соціального захисту населення облдержадміністрації

вересня

Інформаційно-просвітницький тур на батьківщину Є. Гребінки.

9.00

Обласний турнір з греко-римської боротьби.

Управління у справах сім’ї,  молоді та спорту  облдержадміністрації

10.00

Засідання комісії для вирішення питань реалізації пілотного проекту з залучення до роботи членів малозабезпечених сімей та внутрішньо переміщених осіб.

Полтавський обласний центр зайнятості

14.00

Урочисті заходи з нагоди 74-ї річниці визволення м.Зіньків від нацистських загарбників та Дня міста.

Зіньківська міська рада

18.00

Урочисте культурно-мистецьке свято до Дня міста Гадяч за участю творчих колективів Гадяцького коледжу культури і мистецтв імені                              І.П. Котляревського. Концерт Полтавського симфонічного оркестру.

10.00

Обласне „Свято веселої мудрості” та обласний конкурс читців-гумористів, присвячені 190-річчю відомого українського байкаря, громадського діяча Леоніда Глібова.

10.00

Чемпіонат області з дзюдо.

Управління у справах сім’ї,  молоді та спорту  облдержадміністрації

17.00

Етнофестиваль „Зберемося, роде!” та гранд-концерт гуртів сучасної музики.

11.00

Вручення Полтавської обласної премії імені         І.П. Котляревського. Відкриття театрального сезону Полтавського академічного обласного театру ляльок. Прем’єра поновленої вистави „Енеїда”.

18.00

Відкриття театрального сезону Полтавського академічного обласного українського музично-драматичного театру імені М.В. Гоголя. Вистава „Наталка Полтавка”.

Білокінь М.І.,

12.00

Організація та проведення свята „День відкритих дверей Полтавського обласного центру естетичного виховання учнівської молоді”.

Департамент освіти і науки облдержадміністрації

12.00

Обласне свято „Осіннє золото” та конкурс дуетів, тріо, квартетів, вокальних ансамблів на батьківщині поета-пісняра Дмитра Луценка у с. Березова Рудка Пирятинського району.