План основних заходів облдержадміністрації на 4 – 7 березня 2019 року

План основних заходів облдержадміністрації на 4 – 7 березня 2019 року

8.00-17.15

Постійно діюча пряма телефонна лінія за участі заступника голови облдержадміністрації.

9.00

Нарада в голови облдержадміністрації з порядком денним:

1. Про стан реалізації в області окремих законодавчих ініціатив Міністерства юстиції України.

2.  Про організацію роботи в області щодо надання житлових субсидій населенню у грошовій формі.

3.  Про стан техногенно-екологічної безпеки, надзвичайні ситуації та небезпечні події, які виникли на території області.

Заступники

голови облдержадміні-страції.

10.30

Оперативно-розпорядча нарада з керівниками підпорядкованих структурних підрозділів.

10.00

Участь у засіданні НКРЕКП у режимі онлайн конференції щодо питань обговорення Інвестиційної програми з розподілу електричної енергії  ПАТ „Полтаваобленерго” на 2019 рік.

10.00

Засідання балансової комісії підприємств  житлово-комунального господарства щодо розгляду та погодження фінансових планів підприємств, що належать до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Полтавської області.

Пругло О.Є.,

Департамент будівництва, містобудування і архітектури та житлово-комунального господарства облдержадміні-страції.

10.00

Семінар-тренінг на тему: „Самооцінювання якості діяльності школи” на базі Миргородської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1  ім. Панаса Мирного Миргородської міської ради (проект „Школа як осередок розвитку громади”).

Департамент освіти і науки облдержадміні-страції.

11.00

Участь у розширеному засіданні колегії Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації.

11.00

Проведення TEDx-конференції „Літо на Полтавщині” про заходи щодо підготовки до оздоровчої кампанії 2019 року.

Управління у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміні-страції.

Білокінь М.І.

10.00

Участь у відеоконференції з Міністерством аграрної політики та продовольства України з питань стану реалізації державних програм фінансової підтримки сільгосптоваровиробників.

Департамент агропромислового розвитку облдержадміні-страції.

Пругло О.Є.,

Департамент будівництва, містобудування і архітектури та житлово-комунального господарства облдержадмін-істрації.

10.00

Особистий прийом громадян заступником голови облдержадміністрації.

Білокінь М.І.

17.00-18.00

Гаряча” телефонна лінія за участі першого заступника голови  облдержадміністрації.

Пісоцький А.А.

(за окремим планом)

Обласний огляд народної творчості „Де згода в сімействі”, присвячений 250-річчю від дня народження класика української літератури І.П. Котляревського.

Департамент культури і туризму облдержадміні-страції.

8.00-17.15

Постійно діюча пряма телефонна лінія за участі керівника апарату облдержадміністрації.

Бойко К.В.

10.00

Особистий прийом громадян заступником голови облдержадміністрації.

11.00

Урочисте покладання квітів до пам’ятника             Т.Г. Шевченку з нагоди  дня  народження та Національного шевченківського дня.

Заступники  голови облдержадміні-страції.

12.00

Підведення підсумків  контрольної перевірки з виконання вимог законів та інших нормативно-правових актів з питань  техногенної та пожежної безпеки, цивільного захисту і діяльності аварійно-рятувальних служб.

Управління  цивільного захисту населення облдержадміні-страції.

12.00

Урочистості з нагоди святкування Дня землевпорядника.

Товстий Р.І., Білокінь М.І.