План основних заходів облдержадміністрації на 4 – 8 грудня 2017 року

План основних заходів облдержадміністрації на 4 – 8 грудня 2017 року

8.00-17.00

Постійно діюча пряма телефонна лінія за участі заступника голови облдержадміністрації.

Пругло О.Є.

10.00

Нарада в режимі відеоконференцзв’язку щодо використання в 2017 році коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на будівництво/капітальний ремонт/реконструкцію малих групових будинків, будинків підтриманого проживання, будівництво/придбання житла для дитячих будинків сімейного типу, соціального житла для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, виготовлення проектно-кошторисної документації.

Служба у справах дітей

11.00

Нарада щодо створення нового освітнього середовища на території Диканського району.

Департамент освіти і науки

11.00

Засідання „круглого столу”, приуроченого відзначенню Міжнародного дня боротьби за скасування рабства та Всеукраїнської акції „Людина – товар!” (м.Полтава, БО „Світло надіїї”).

Управління у справах сім’ї,  молоді та спорту  облдержадміністрації

12.00

Відкриття експрес виставки „Два століття – одна війна” (спільно з фундацією Міжнародного конгресу українців) (м.Полтава, краєзнавчий музей ім. В.Кричевського).

14.00

Тематичний короткостроковий семінар на тему: „Актуальні питання реалізації державної кадрової політики, зокрема питання щорічного оцінювання державних службовців”.

Відділ управління персоналом апарату облдержадміністрації

15.00

Презентація інформаційної платформи  „Україна – NATO. Шляхи розвитку та співпраці” (м.Полтава,

вул. Небесної Сотні,17).

8.00-17.00

11.00

Засідання „круглого столу” з нагоди Міжнародного дня волонтера.

Департамент  інформаційної діяльності та комунікацій  з громадськістю облдержадміністрації

12.00

Відкриття фотовиставки та оновленого розділу експозиції „За покликом серця”, присвячені подіям АТО, з нагоди Міжнародного дня волонтера (Полтавський музей авіації та космонавтики ім. Ю.Кондратюка).

12.00

Урочисті заходи до Дня Збройних Сил України для особового складу військової частини А3384 (м.Полтава, ОЦЕВУМ).

14.00

Урочисте підписання Меморандуму про співробітництво між Шведсько-українським проектом „Підтримка децентралізації в Україні” DESPRO, Полтавською обласною державною адміністрацією та Полтавською обласною радою.

Головко В.А.,

Департамент економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій  облдержадміністрації

15.00

Творчий вечір поетеси, волонтера Пономаренко Людмили Михайлівни (м.Полтава, вул. Конституції,2).

10.00

Засідання спостережної ради з питань підтримки індивідуального житлового будівництва на селі.

Пругло О.Є.,

Департамент  будівництва, містобудування і архітектри та житлово-комунального господарства облдержадміністрації

11.00

Урочисті заходи до Дня Збройних Сил України та Міжнародного дня волонтера для військово-службовців військових частин Полтавського гарнізону та волонтерів (м.Полтава, театр ім. М.В.Гоголя).

.

Заступники  голови облдержадміністрації

14.30

Концертна програма до Дня Збройних Сил України (м.Полтава, вул. Зіньківська,44).

14.00

Засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Полтавській облдержадміністрації.

к.506

16.00

Нарада з питань підготовки та проведення в області свята Головної ялинки області.

к.506

10.00

Засідання обласної міжвідомчої координаційно-методичної ради з правової освіти населення.

Головне територіальне управління юстиції

в Полтавській області

10.00

Семінар для працівників музеїв на тему: „Музейний контекст: новий погляд на облік та збереження” (м.Полтава, вул.Конституції,2).

13.00

Особистий прийом громадян заступником голови облдержадміністрації.

14.00

Участь у робочій зустрічі з делегацією Республіки Киргизстан щодо обміну досвідом у реформуванні медичної галузі та забезпеченні соціального захисту населення.

Департамент охорони здоров’я

14.00

Відкриття персональної виставки творів декоративного розпису Матвієнко Ганни Іванівни (м.Полтава, літературно-меморіальний музей В.Г.Короленка).

10.00

Засідання Ради з питань соціального захисту бездомних осіб.

Департамент соціального захисту

населення облдержадміністрації

11.00

Засідання обласної конкурсної комісії з визначення суб’єктів  господарювання АПК області для надання фінансової підтримки через механізм здешевлення кредитів.

Товстий Р.І.,

Департамент агропромислового розвитку  облдержадміністрації

14.00

XIV Міжнародний фестиваль документального кіно про права людини DocuDays UA: „Війна химер” (м.Полтава, вул.Небесної Сотні,17).