План основних заходів облдержадміністрації на 5 – 11 лютого 2018 року

План основних заходів облдержадміністрації на 5 – 11 лютого 2018 року.

8.00-17.00

Постійно діюча пряма телефонна лінія за участі заступника голови облдержадміністрації.

Товстий Р.І.

9.00

Нарада у голови облдержадміністрації з порядком денним:

1. Про заходи щодо запобігання дитячої безпритульності, бездоглядності, влаштування дітей до сімейних форм виховання.

2. Інформація щодо стану щеплення від керованих інфекцій.

3. Про створення територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки на базі військових комісаріатів на території області.

4. Про стан техногенно-екологічної безпеки, надзвичайні події та ситуації, які виникли на території області.

Головко В.А.,

заступники  голови облдержадміністрації

10.00

Презентація  фотовиставки  „Дві війни – одне лихо”.

10.30

Оперативно-розпорядча нарада з керівниками  структурних підрозділів облдержадміністрації.

Пругло О.Є.

12.00

Участь у засіданні правління громадської організації „Сім’ї загиблих учасників бойових дій Полтавщини”.

Пругло О.Є.,

Департамент  інформаційної діяльності та комунікацій  з громадськістю облдержадміністрації

8.00-17.00

Білокінь М.І.

9.00

Відкриття очного етапу обласного конкурсу „Учитель року-2018”.

10.00

Участь у підсумковому засіданні колегії Державного архіву Полтавської області.

Білокінь М.І.,

Державний архів Полтавської області

10.00

Нарада з питань використання коштів обласного фонду охорони навколишнього природного середовища в 2018 році.

Товстий Р.І.,

Департамент екології та природних ресурсів облдержадміністрації

09.30

Засідання Комітету забезпечення доступності для осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до соціальної та інженерно-транспортної інфраструктур при облдержадміністрації щодо реалізації стратегії державної політики в розрізі вимог Конвенції ООН про права осіб з інвалідністю.

Пругло О.Є.,

Департамент  будівництва, містобудування і архітектури та житлово-комунального господарства облдержадміністрації

14.00

Показ вистави  „В степу безкраїм за Уралом”  Полтавського  академічного обласного  українського  музично-драматичного  театру  ім.М.В.Гоголя.

15.00

Засідання Експертної ради з випуску соціально значущих книг місцевих авторів.

15.20

Навчальний короткостроковий семінар з питань   поширення в області умов безбар’єрності – архітектурної доступності та концепції універсального дизайну  через ініціативи регіональної програми „Шлях до рівних можливостей" у рамках підвищення кваліфікації на базі полтавського обласного центру перепідготовки і підвіщення кваліфікації державних службовців та спеціалістів органів місцевого самоврядування.

10.00

Особистий прийом громадян першим заступником  голови облдержадміністрації.

Пісоцький А.А.

10.00

Нарада з питань створення нових та розширення існуючих територій природно-заповідного фонду області.

Товстий Р.І.,

Департамент екології та природних ресурсів облдержадміністрації

10.00

Засідання консультативної ради з питань охорони культурної спадщини при Управлінні культури облдержадміністрації.

12.00

Засідання навчально-консультативної робочої групи „Координаційної ради з підтримки та розвитку об’єднаних територіальних громад Полтавської області” з напрямку „Удосконалення мережі освітніх закладів” на тему: „Полтавська платформа інноваційних практик створення сучасного освітнього середовища в об’єднаних територіальних громадах”.

13.30

Участь у засіданні архітектурно-містобудівної ради управління містобудування та архітектури Департаменту будівництва, містобудування і архітектури та житлово-комунального господарства облдержадміністрації.

9.00

Відкриття II етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Полтавського територіального відділення Малої академії наук України в 2017/2018 навчальному році.

11.00

Урочиста церемонія нагородження переможців та лауреатів обласного конкурсу „Учитель року-2018”.

15.00

Показ вистави „В степу безкраїм за Уралом”  Полтавського академічного обласного  українського  музично-драматичного  театру  ім.М.В.Гоголя.

9.00

Відкриття ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій.

10.00

Покладання квітів до пам’ятного знаку літописцю козацької слави Самійлу Величку з нагоди дня народження.

9.00

ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії.

9.00

ІІІ (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства.