План основних заходів облдержадміністрації на 5 – 7 березня 2018 року

05.03.2018

План основних заходів облдержадміністрації на 5 – 7 березня 2018 року

9.00

Нарада в голови облдержадміністрації з порядком денним:

1. Про хід реалізації пілотного проекту з впровадження моделі адміністрування надання послуг із соціальної підтримки населення в умовах децентралізації .

2. Про створення єдиного розрахункового центру.

3. Про стан техногенно-екологічної безпеки, надзвичайні ситуації та небезпечні події, які виникли на території області.

Головко В.А.,

заступники голови облдержадміністрації.

9.00

Тренінг ЦВК для працівників відділів ведення Державного реєстру виборців.

Відділ адміністрування Державного реєстру виборців апарату облдержадміністрації.

10.30

Оперативно-розпорядча нарада з керівниками  структурних підрозділів облдержадміністрації.

Пругло О.Є.

14.00

Участь у розширеному засіданні обласної призовної комісії.

Пругло О.Є.,

відділ з питань запобігання та протидії корупції, взаємодії з правоохоронними органами та оборонної  роботи апарату облдержадміністрації.

15.00

Засідання конкурсної комісії з визначення виконавців заходів Програми розвитку та підтримки аграрного комплексу Полтавщини за пріоритетними напрямками на період до 2020 року, які проводяться на конкурсній основі та фінансуються з обласного бюджету.

Департамент агропромислового розвитку облдержадміні-страції.

9.00-12.00

Конкурсний відбір на заміщення вакантної посади на керівника апарату облдержадміністрації.

Заступники голови облдержадміністрації.

10.00

Робоча зустріч з головою постійної комісії обласної ради з питань освіти, науки, культури для обговорення стратегії розвитку галузі освіти у Полтавській області.

Департамент освіти і науки

облдержадміністрації.

11.00

Участь у розширеному засіданні колегії Головного управління Державної фіскальної служби України в Полтавській області.

Головко В.А.

11.00

Участь у селекторній нараді під головуванням Віце-прем’єр-міністра України П.В. Розенка про стан забезпечення Урядової програми „Доступні ліки”, напрямів її вдосконалення та проведення вакцинації.

.

Департамент охорони здоров’я

облдержадміністрації

14.00

Засідання „круглого столу” з питань модернізації систем водопостачання та впровадження систем диспетчеризації.

Департамент будівництва, містобудування і архітектури та житлово-комунального господарства облдержадміністрації.

березня

Гаряча” телефонна лінія за участі заступника голови  облдержадміністрації.

Білокінь М.І.

10.00

Особистий прийом громадян заступником голови облдержадміністрації.

Білокінь М.І.

11.00

Урочисте покладання квітів до пам’ятника             Т.Г. Шевченку з нагоди  дня  народження та Національного шевченківського дня.

Головко В.А.,111
заступники голови облдержадміністрації.

13.00

Святковий концерт Полтавської обласної філармонії до „Міжнародного дня боротьби за права жінок і миру”.

Департамент культури і туризму облдержадміністрації.