План основних заходів облдержадміністрації на 6 – 12 серпня 2018 року

План основних заходів облдержадміністрації на 6 – 12 серпня 2018 року

8.00-17.00

Постійно діюча пряма телефонна лінія за участі заступника голови облдержадміністрації.

Білокінь М.І.

9.00

Нарада у голови облдержадміністрації з порядком денним:

1. Про стан підготовки лікувально-профілактичних закладів області до роботи в осінньо-зимовий період 2018/19 року.

2. Про ситуацію в пенсійній галузі області та заходи щодо активізації наповнення бюджету Пенсійного фонду.

3. Про стан техногенно-екологічної безпеки, надзвичайні події та ситуації, які виникли на території області.

Головко В.А.,

заступники  голови облдержадміністрації

10.30

Оперативно-розпорядча нарада з керівниками підпорядкованих структурних підрозділів облдержадміністрації.

Пругло О.Є.

14.00

Селекторна нарада в режимі відеоконферензв’язку щодо будівництва закладів охорони здоров’я в сільській місцевості (амбулаторій).

Пругло О.Є.,

Департамент  будівництва, містобудування і архітектури та житлово-комунального господарства облдержадміністрації

10.00

Нарада щодо прийому-передачі соціально-культурних закладів (школи, позашкільні заклади, заклади культури, співфінансування терцентру первинної медичної допомоги), які знаходяться на території Новосанжарської об’єднаної територіальної громади, на баланс Новосанжарської селищної ради.

Департамент освіти і науки

10.00

Робоча зустріч з керівництвом Оржицького району щодо використання в 2018 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання (наближених до сімейних), та забезпечення житлом дітей-сиріт, осіб з їх числа для будівництва малих групових будинків для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, в тому числі дітей з інвалідністю.

14.00

Нарада щодо порядку здійснення нагляду за видачею містобудівних умов та обмежень відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 19.08.2015 №698  „Про затвердження Порядку здійснення державного архітектурно-будівельного нагляду”.

17.00

Відкриття IV табірної зміни в обласному дитячо-юнацькому оздоровчому таборі „Еколог”.

Департамент освіти і науки

10.00

Особистий прийом громадян керівником апарату облдержадміністрації.

Бойко К.В.

10.00

Засідання робочої групи з питань внесення змін до Програми розвитку та підтримки аграрного комплексу Полтавщини за пріоритетними напрямками на період до 2020 року.

Департамент агропромислового розвитку  облдержадміністрації

11.00

Відео нарада Мінрегіонбуду в режимі on-line щодо розвитку мережі дитячих будинків сімейного типу та малих групових будинків, підвищення доступності та якості медичного обслуговування у сільській місцевості та інших актуальних питань впровадження пріоритетних проектів регіонального розвитку.

14.00

Засідання державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при облдержадміністрації.

10.00

Особистий прийом громадян першим заступником голови облдержадміністрації.

Пісоцький А.А.

10.00

Нарада з питань організації роботи та фінансування регіональних ландшафтних парків „Кременчуцькі плавні”  та „Диканський”.

Товстий Р.І.,

Департамент екології та природних ресурсів облдержадміністрації

17.30

Презентація нового пішохідного туристичного маршруту по пам’ятках культурної спадщини         м. Полтави.

Білокінь М.І.,

Департамент культури і туризму

10.00

Протокольна зустріч представників Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України та українсько-німецького товариства GIZ з керівництвом області.

Пісоцький А.А., Пругло О.Є.,

Департамент економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій  облдержадміністрації,

10.30

Участь у інформаційному семінарі з енергоефективності для представників територіальних громад області в рамках проекту „Реформи енергоефективності в Україні” за підтримки Мінрегіону України та українсько-німецького товариства GIZ.

14.00

Засідання обласної комісії з питань надання  матеріальної допомоги населенню області з обласного бюджету.

Департамент соціального захисту

населення облдержадміністрації