План основних заходів облдержадміністрації на 7 – 11 серпня 2017 року

План основних заходів облдержадміністрації на 7 – 11 серпня 2017 року

серпня

Оперативно-розпорядча нарада з керівниками  структурних підрозділів облдержадміністрації.

серпня

Проведення „дня апарату облдержадміністрації” в  Департаменті екології та природних ресурсів облдержадміністрації.

Білокінь М.І.

серпня

Особистий прийом громадян заступником голови облдержадміністрації.

Пругло О.Є.

серпня

Нарада з питань фінансування Регіональних ландшафних парків „Диканський” та „Нижньоворсклянський”.

Товстий Р.І.,

Департамент екології та природних ресурсів облдержадміністрації

серпня

Урочиста зустріч переможця з тайського боксу X Всесвітніх ігор 2017 у Польщі (м. Вроцлав) Приймачова Олега (м.Полтава, площа біля адмін-приміщення,  вул.Соборності ,45).

серпня

Урочисті заходи до Дня поля в рамках огляду полігону пізніх сільськогосподарських культур.

Департамент агропромислового розвитку  облдержадміністрації

серпня

Засідання атестаційної комісії з проведення державної атестації дитячих закладів оздоровлення та відпочинку комунальної та приватної форми власності Полтавської області для здійснення державної атестації  дитячих закладів оздоровлення та відпочинку (с. Колосіївка, Великобагачанський

район, ДОЗ „Соснова поляна”).

серпня

Зустріч з Надзвичайним і Повноважним послом Швеції в Україні паном Мартіном Хагстрьомом з питань двостороннього співробітництва у сфері економіки.

Головко В.А.,

серпня

„Гаряча” телефонна лінія за участі заступника голови облдержадміністрації.

Пругло О.Є.

серпня

Участь у засіданні атестаційної комісії з проведення державної атестації дитячих закладів оздоровлення та відпочинку комунальної та приватної форми власності  Полтавської області для здійснення державної атестації  дитячих закладів оздоровлення та відпочинку (с. Шевченкове, Котелевський     район, ТОВ „Спортивно- оздоровчий  комплекс „Ковпаківець”).

серпня

Міжнародна науково-практична конференція на тему: „Європейська практика використаня мінеральних добрив, шляхи впровадження сучасних технологій застосування добрив” (с. Піщане, Кременчуцький  район, готельно-ресторанний комплекс „ВК”).

Департамент агропромислового розвитку  облдержадміністрації

серпня

Особистий прийом громадян першим заступником голови облдержадміністрації.

серпня

Нарада щодо створення нового освітнього простору.

Пругло О.Є.,

Департамент освіти і науки

облдержадміністрації

серпня

Участь у засіданні атестаційної комісії з проведення державної атестації дитячих закладів оздоровлення та відпочинку комунальної та приватної форми власності  Полтавської області для здійснення державної атестації  дитячих закладів оздоровлення та відпочинку (с. Соснівка, Полтавський район, спортивний дитячий заклад оздоровлення та відпочинку „Олімпійські надії”).

серпня

Свято „За все, що маю, дякую батькам!” в рамках проведення обласного огляду-конкурсу роботи клубних закладів серед сімей, родин та династій з патріотичного виховання „Міцна родина – сильна Україна” та вшанування ювілейних пар, які перебувають у шлюбі 50-60 років (Полтавський район, с.Супрунівка, будинок культури).

Управління культури

облдержадміністрації