План основних заходів облдержадміністрації на 7 – 11 травня 2018 року

План основних заходів облдержадміністрації на 7 – 11 травня 2018 року

14.00

Засідання оперативного штабу захисту представників аграрного бізнесу від рейдерів.

Товстий Р.І.,

Головне територіальне управління юстиції в Полтавській області

10.30

Відкриття документальної виставки до Дня Перемоги над нацизмом у Європі та 73-ї річниці перемоги у Другій світовій війні.

Державний архів Полтавської області

11.00

Обласна нарада з директорами, заступниками директорів з навчально-виховної роботи, педагогічних працівників закладів освіти сфери культури та зацікавлених осіб Полтавської області за участю представника Міністерства культури України Колос Т.М.

14.00

Робоча поїздка до Щербанівської об’єднаної територіальної громади.

8 травня

11.00

Нарада з питання забезпечення виконання Закону України «Про оцінку впливу на довкілля».

Товстий Р.І.,

Департамент екології та природних ресурсів облдержадміністрації

12.00

Обласне свято «Обереги пам’яті» на території меморіального комплексу воїнам Південно-Західного фронту в урочищі Шумейкове Лохвицького району.

Білокінь М.І.

15.00

Урочистий захід «Вони захищали Батьківщину в повітрі… Жінки Полтавщини».

21.00-23.00

Символічне запалення вогню пам’яті.

Акція “Пам’ятаємо подвиг, молимося за мир” з нагоди Дня пам’яті та примирення і 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Білокінь М.І.

9.00

Покладання квітів до Вічного вогню  на Меморіалі Солдатської Слави.

Пругло О.Є.

10.00

Покладання квітів героям антитерористичної операції на сході України на Алеї Героїв на центральному кладовищі м.Полтави.

Пругло О.Є.

9.30

Науково-практична конференція «Сучасні проблеми, діагностика та лікування в онкології», присвячена 70-річчю заснування обласного клінічного онкологічного диспансеру.

Головко В.А.,

Департамент  охорони здоров'я облдержадміністрації.

10.00

Участь в Міжнародному бізнес-форумі «Міжнародне співробітництво: створюємо майбутнє разом».

10.00

Засідання обласної координаційної ради з контролю за виконанням заходів з підготовки народного господарства області до роботи в осінньо-зимовий період 2018/19 року.

Пругло О.Є.,

Департамент будівництва, містобудування і архітектури та житлово-комунального господарства облдержадміністрації

10.00

Особистий прийом громадян першим заступником голови облдержадміністрації.

Пісоцький А.А.

11.00

Засідання робочої групи з підготовки до участі у XXX Міжнародній агропромисловій виставці      «Агро-2018».

Департамент агропромислового

розвитку облдержадміністрації

11.30

14.00

Нарада з питання виділення коштів Департаменту будівництва, містобудування і архітектури та житлово-комунального господарства облдержадміністрації на утримання аварійно-диспетчерської служби.

17.00

Відкриття ІІ обласного етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

Пругло О.Є.,

Департамент освіти і науки облдержадміністрації

10.30

Семінар-практикум з питань активізації туризму та місцевого економічного розвитку на міжмуніципальних засадах співробітництва.

11.00

Засідання обласної робочої групи з питань погашення заборгованості з виплати заробітної плати.

Пругло О.Є.,

Департамент соціального захисту населення  облдержадміністрації

14.00

Засідання обласної комісії з питань розгляду та перевірки розрахункових матеріалів, які подаються підприємствами обласної комунальної власності для встановлення тарифів на комунальні послуги.

14.00

Урочисті заходи до Дня матері.

11.00

Обласне свято «Пісні Бузкового гаю» в сел. Диканька.