План основних заходів облдержадміністрації на 7–12 грудня 2015 року

07.12.2015

План основних заходів облдержадміністрації на 7–12 грудня 2015 року

9:00

Нарада у голови облдержадміністрації з порядком денним:

1. Про стан забезпечення виконання в області обласної Комплексної програми соціального захисту і соціального забезпечення населення області на 2013–2020 роки в частині проведення відпочинку (з наданням оздоровчих послуг) демобілізованих військовослужбовців та членів їх сімей.
  2. Про стан реалізації в області окремих державних житлових програм.
  3. Про стан техногенно-екологічної безпеки, надзвичайні події та ситуації, які виникли на території області.

Головко В.А.,

заступники голови облдержадміністрації.

10:00

Зустріч із слухачами Полтавського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій на тему: «Роль місцевого самоврядування у використанні туристично- рекреаційних ресурсів для розвитку територій».

Управління інфраструктури та туризму облдержадміністрації.

10:30

Оперативно-розпорядча нарада з керівниками підпорядкованих структурних підрозділів облдержадміністрації.

Пругло О.Є.

13:00

Чемпіонат області з баскетболу серед юнаків.

Управління у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації.

12:00

Розширене засідання секретаріату Громадської ради у форматі «круглого столу» з питань патріотичного та правового виховання молоді.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації,
Департамент освіти і науки облдержадміністрації.

7 грудня 14:00

Виїзна оперативна нарада на будівництві 3-ї черги обласного протитуберкульозного диспансеру.

Пругло О.Є.,

Управління капітального будівництва облдержадміністрації.

9:00

Конференція з питань організації екстреної медичної та домедичної допомоги на території Полтавської області, присвячена Всесвітньому дню волонтера.

Департамент охорони здоров’я.

10:00

Особистий прийом громадян заступником голови облдержадміністрації.

Пругло О.Є.

10:00

Виїзний прийом громадян заступником голови облдержадміністрації у Полтавському районі.

10:30

Звітно-виборна конференція обласної ради організації ветеранів.

11:00

Робоча зустріч з делегацією Проекту українсько-німецького співробітництва GIZ «Енергоефективність у громадах».

Департамент економічного розвитку облдержадміністрації,
Департамент житлово-комунального господарства облдержадміністрації

16:00

Семінар-тренінг на тему: «Мистецтво публічного виступу», у рамках культурно-освітнього проекту «Пліч-о-пліч», який реалізується за підтримки Програми розвитку ООН в Україні та Уряду Японії.

Управління у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації.

9:00

Штабне тренування з органами управління та силами цивільного захисту територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Полтавської області.

10:00

Особистий прийом громадян першим заступником голови облдержадміністрації.

Пісоцький А.А.

11:30

Зустріч керівництва області з активом громадських організацій чорнобильців у зв’язку з відзначенням Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

10:00

Міжвідомчий семінар-нарада з питань організації змістовного відпочинку дітей у зимовий період, використання екскурсійних маршрутів, які сприяють національно-патріотичному вихованню.

Управління інфраструктури та туризму облдержадміністрації

14:00

Засідання обласної комісії з питань надання матеріальної допомоги населенню області з обласного бюджету.

Пругло О.Є.,

Департамент праці та соціального захисту населення облдержадміністрації

18:00

Участь заступника голови облдержадміністрації у прямому ефірі телепередачі «Виконавча влада: щоденні будні» філії Національної телекомпанії України «Полтавська регіональна дирекція «Лтава».

10:30

Зустріч із делегацією Республіки Молдова для вивчення успішного досвіду Полтавської області у подоланні соціально небезпечних хвороб та ознайомлення з інноваційними підходами в цій сфері.

Департамент економічного розвитку облдержадміністрації,
Департамент охорони здоров’я облдержадміністрації.

11:00

Чемпіонат області з легкої атлетики серед юніорів та дорослих.

Управління у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації

9:00

Відкриття ІІІ обласного етапу Міжнародного конкурсу з української мови ім. Петра Яцика.

Пругло О.Є.,

Департамент освіти і науки облдержадміністрації

14:00

Урочисте відкриття обласного заходу з військово-патріотичного виховання молоді «Жіночий батальйон-ІІІ».