План основних заходів облдержадміністрації на 7 жовтня - 14 жовтня 2019 року

План основних заходів облдержадміністрації на 7 жовтня - 14 жовтня 2019 року

9.00

Нарада у тимчасово виконувача обов’язки голови облдержадміністрації з порядком денним:

1. Про запровадження ринку землі та стан використання земель державної власності у Полтавській області.

2.  Про стан підготовки житлово-комунального господарства, підприємств області до роботи в осінньо-зимовий період 2019/20 року.

3. Про хід реалізації Обласної цільової програми національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2017-2020 роки.

4. Про стан техногенно-екологічної безпеки, надзвичайні ситуації та небезпечні події, які виникли на території області.

заступники  голови облдержадміністрації.

13.30

Нарада з  питання надання технічних умов на приєднання об’єкта проектування «Реконструкція нежитлового приміщення за адресою: с. Більськ, вул. Миру, 10 під музей Комунальної установи «Історико-культурний заповідник «Більськ» Полтавської обласної ради з адміністративними приміщеннями та благоустроєм території»  до існуючих  електромереж.

Білокінь М.І.,

жовтня

Міжрегіональний  Форум «Від серця України до серця дитини».

Управління у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації.

9.00

Особистий прийом громадян тимчасово виконувачем обов’язки голови облдержадміністрації.

Пругло О.Є.

10.00

Нарада щодо вирішення нагальних питань фінансування підготовки закладів освіти та соціальної сфери Решетилівського району до роботи в осінньо-зимовий період 2019/2020 року.

Пругло О.Є.,

Департамент фінансів облдержадміністрації,   Департамент освіти і науки облдержадміністрації.

10.00

Регіональний форум з безпеки дорожнього руху.

Управління інфраструктури облдержадміністрації.

9.00

1-а сесія Професійної програми підвищення кваліфікації державних службовців та посадових осіб органів місцевого самоврядування з питань місцевого економічного розвитку за проектом ПРОМІС.

Департамент економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій облдержадміністрації.

9.00

Відкриття реконструйованих приміщень хірургічного та

торакального відділень п’ятого поверху хірургічного корпусу Полтавської обласної клінічної лікарні імені М.В. Скліфософського.

Пругло О.Є.,

Департамент будівництва, містобудування і архітектури та житлово-комунального господарства облдержадміністрації.

10.00

Засідання обласної комісії з питань надання  матеріальної допомоги населенню області з обласного бюджету.

Пругло О.Є.,

Департамент соціального захисту населення  облдержадміністрації.

10.00

Особистий прийом громадян керівником апарату облдержадміністрації.

Бойко К.В.

11.00

Засідання конкурсної комісії з розгляду конкурсних пропозицій та проведення моніторингу реалізації програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надаватиметься фінансова підтримка за рахунок коштів обласного бюджету в 2020 році.

Білокінь М.І., Департамент культури і туризму облдержадміністрації.

11.00

Підсумкове розширене засідання обласного штабу з організації оздоровлення та відпочинку дітей.

Товстий Р.І.,

Управління у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації.

14.00

Виїзна нарада з питання проведення робіт капітального ремонту в Горбанівському геріатричному пансіонаті ветеранів війни та праці.

Пругло О.Є.,

Департамент соціального захисту населення  облдержадміністрації.

17.00-18.00

«Гаряча» телефонна лінія за участю керівника апарату облдержадміністрації.

Бойко К.В.

9.00

Ознайомчий тур з Полтавщиною для представників Асоціації міст України.

9.00

Всеукраїнський круглий стіл «Розвиток інноваційного потенціалу педагогічних працівників та його реалізація в проектній діяльності».

Департамент освіти і науки облдержадміністрації.

13.30

Засідання архітектурно-містобудівної ради при Департаменті будівництва, містобудування і архітектури та житлово-комунального господарства облдержадміністрації.

жовтня

Обласна військово-патріотична гра «Петлюрівський вишкіл – 2019».

Департамент освіти і науки облдержадміністрації.

10.00

Другий щорічний Фестиваль юридичних професій «Професія юриста у сучасному суспільстві», приурочений до тижня правових знань та з нагоди професійного свята – Дня юриста.

Головне територіальне управління

юстиції в Полтавській області.

11.00

Участь у нараді за участю Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Т. Милованова з питань визначення шляхів подальшої співпраці та підвищення ефективності роботи.

Товстий Р.І.,

Департамент агропромислового розвитку облдержадміністрації.

жовтня

Заходи до  Дня захисника України та Дня українського козацтва:

Заступники  голови облдержадміністрації,

- 11.00 - урочистості з нагоди Дня захисника України та Дня українського козацтва в Полтавському академічному обласному українському музично-драматичному театрі імені М.В. Гоголя.

структурні підрозділи облдержадміністрації.

- 14.00 - Відкриття козацької зали.

12.00

Обласне свято «Будь благословенна, Покрово!».

10.00

Відкриття  пам’ятного знаку з нагоди Дня захисника України.

10.00

Покладання квітів до пам’ятного знаку «Загиблим українським козакам» з нагоди Дня українського козацтва.

10.30

Покладання квітів до пам’ятника українській народній співачці, Герою України Р. Кириченко з нагоди 75- річчя від дня народження.

11.00

Меморіальний захід з вшанування пам’яті загиблих учасників АТО з нагоди  Дня захисника України та Дня українського козацтва.