План основних заходів облдержадміністрації на 8 - 12 квітня 2019 року

План основних заходів облдержадміністрації на  8 - 12  квітня 2019  року

9.00

Нарада у тимчасово виконувача обов’язків голови облдержадміністрації з порядком денним:

1. Про заходи щодо підтримки ініціатив громадськості в контексті реалізації в Полтавській області Національної стратегії сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні на 2016-2020 роки.

2. Про використання коштів Фонду охорони навколишнього природного середовища Полтавської області в 2018 році та перспективи формування Фонду охорони навколишнього природного середовища Полтавської області в 2019 році.

3. Про стан техногенно-екологічної безпеки, надзвичайні ситуації та небезпечні події, які виникли на території області.

заступники  голови облдержадміністрації.

10.30

Оперативно-розпорядча нарада з керівниками підпорядкованих структурних підрозділів облдержадміністрації.

Пругло О.Є.

13.00

Засідання конкурсної комісії Департаменту культури і туризму облдержадміністрації з розгляду конкурсних пропозицій та проведення моніторингу реалізації програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надаватиметься фінансова підтримка за рахунок коштів обласного бюджету в 2019 році.

14.00

Зустріч із заступником Міністра економічного розвитку і торгівлі України Тітарчуком М.І.

Пругло О.Є.,

Департамент економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій облдержадміністрації.

9.00

Проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державної служби категорії „Бˮ - начальників Служби у справах дітей та управління інфраструктури облдержадміністрації.

Білокінь М.І.,

Бойко К.В.,

відділ управління персоналом апарату облдержадміністрації.

10.00

Особистий прийом громадян заступником голови облдержадміністрації.

Пругло О.Є.

11.00

Презентація проекту Євгена Клопотенка „Нове шкільне харчування”.

12.00

Участь у селекторній нараді під головуванням  Прем’єр-міністра України В.Б. Гройсмана з питань реформування освіти.

15.00

Нарада щодо прийняття на баланс                                                КП ПОР «Полтававодоканал» мереж водовідведення на  вулицях Гожулівській, 6 та Маршала Бірюзова, 94 у м. Полтаві.

Департамент будівництва, містобудування і

архітектури та житлово-комунального

господарства облдержадміністрації.

9.00

Розширене засідання робочої групи з розробки проекту змін та доповнень до Програми зайнятості населення Полтавської області на 2018-2020 роки.

Пругло О.Є.,

Департамент соціального захисту населення  облдержадміністрації.

11.00

Урочиста церемонія відправки призовників для проходження строкової військової служби з обласного збірного пункту.

обласний військовий комісаріат,

відділ  з питань запобігання та протидії корупції, взаємодії з  правоохоронними органами  та оборонної  роботи апарату облдержадміністрації.

12.00

Мистецький захід до 250-річниці від дня народження класика української літератури І.П. Котляревського.

14.00

Нарада щодо виконання доручень, даних на селекторній нараді 05.03.2019 під головуванням Прем’єр-міністра В.Б. Гройсмана щодо аналізу рівня тарифів на послуги з постачання теплової енергії та гарячої води, встановлених органами місцевого самоврядування після 01.11.2018.

Департамент будівництва, містобудування і

архітектури та житлово-комунального

господарства облдержадміністрації.

квітня

Участь у конференції «Туризм як інструмент міжкультурної взаємодії» та туристичній секції «Кращі практики туристичних міст та регіонів України», в рамках 4-го Міжнародного туристичного тижня.

12.00

Виїзне розширене засідання колегії обласної державної адміністрації:

1. Про співробітництво та об’єднання громад як шлях до сталого розвитку регіону.

2. Про організацію надання медичної допомоги сільському населенню області в умовах трансформації системи охорони здоров’я.

3. Про досвід успішної територіальної громади та перспективи розвитку.

заступники  голови облдержадміністрації.

15.00

Засідання обласної комісії з визначення  даних про заробітну плату працівників за роботу в зоні відчуження в 1986-1990 роках.

Пругло О.Є.,

Департамент соціального захисту населення  облдерж-адміністрації.

9.00

Проведення конкурсу на заміщення вакантної посади державної служби категорії „Бˮ -  начальника відділу агропромислового та економічного розвитку Лубенської райдержадміністрації.

Білокінь М.І.,

Бойко К.В.,

відділ управління персоналом апарату облдержадміністрації.

10.00

Засідання обласного штабу з організації оздоровлення та відпочинку дітей.

Товстий Р.І.,

Управління у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації.

10.00

ХI обласний фестиваль-конкурс „Молодь обирає здоров’я” серед учнів, вихованців закладів загальної середньої та позашкільної освіти.

15.00

Закриття та урочиста церемонія нагородження переможця та лауреатів третього туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2019» в номінації «Основи здоров’я».