План основних заходів облдержадміністрації на 8 – 13 січня 2018 року

08.01.2018

План основних заходів облдержадміністрації на 8 – 13 січня 2018 року

10.00

Обласне літературно-мистецьке свято „Виростеш ти, синуˮ на відзначення 83-ої річниці від дня народження Василя Симоненка, українського поета, журналіста, громадського діяча.

11.00

Виконання колядки „Добрий вечір тобі, пане господарюˮ в Свято-Успенському кафедральному соборі,  урочиста хода колядних гуртів від Свято-Успенського                               кафедрального собору до Театральної площі.

Білокінь М.І.,

11.30

Відкриття Полтавського обласного фестивалю театралізованого вертепного дійства „Різдвяна феєріяˮ.

Білокінь М.І.,

10.00

Особистий прийом громадян заступником голови облдержадміністрації.

Пругло О.Є.

10.00

Виїзне засідання робочої групи Координаційної ради з підтримки та розвитку об’єднаних територіальних громад Полтавської області з напрямку „удосконалення мережі освітніх закладівˮ.

Пругло О.Є.,

Департамент освіти і науки облдержадміністрації.

14.00

Обласна селекторна нарада з порядком денним: „Про введення в дію постанови Кабінету Міністрів України від 08.11.2017 № 951ˮ.

Департамент соціального захисту

населення облдержадміністрації.

10.00

Особистий прийом громадян першим заступником голови облдержадміністрації.

Пісоцький А.А.

10.00

Засідання конкурсної комісії щодо проведення першого етапу конкурсу – розгляд документів, поданих претендентами на участь у конкурсі на заміщення вакантної посади директора Горбанівського геріатричного пансіонату ветеранів війни та праці.

Департамент соціального захисту

населення облдержадміністрації.

11.00

Нарада щодо використання коштів обласного фонду охорони навколишнього природного середовища за 2017 рік.

Товстий Р.І.,

Департамент екології та природних ресурсів облдержадміністрації.

10.00

Міжрайонний пісенний фестиваль „Хорольські зірочкиˮ.