План основних заходів облдержадміністрації на 9 – 14 липня 2018 року

09.07.2018

План основних заходів облдержадміністрації на 9 – 14 липня 2018 року

9.00

Нарада у голови облдержадміністрації з порядком денним:

1. Про хід реалізації Регіонального плану розвитку професійно-технічної освіти Полтавської області на 2016-2018 роки та Стратегії створення нового освітнього простору професійної (професійно-технічної) освіти Полтавської області на 2017-2020 роки.

2. Інформація про виконання доручення голови облдержадміністрації щодо підключення Інтернет-послуг до соціально значущих місць в районах.

3. Про стан техногенно-екологічної безпеки, надзвичайні ситуації та небезпечні події, які виникли на території області.

Головко В.А.,

заступники  голови облдержадміністрації

10.30

Оперативно-розпорядча нарада з керівниками підпорядкованих структурних підрозділів. облдержадміністрації.

10.00

Особистий прийом громадян заступником голови облдержадміністрації.

11.00

Нарада з питань створення та впровадження в Полтавській області геоінформаційної системи містобудівного кадастру регіонального та місцевого рівня.

Пругло О.Є.,

Департамент  будівництва, містобудування і архітектури та житлово-комунального господарства облдержадміністрації

13.00

Участь у засіданні постійної комісії обласної ради з питань бюджету та управління майном.

Головко В.А., Пісоцький А.А.

липня

Військово-патріотичний табір для залучення у волонтерський рух „Мамай-2018”.

Управління у справах сім’ї,  молоді та спорту  облдержадміністрації

9.00

Виїзне засідання Громадської ради при облдерж-адміністрації з порядком денним:

1. Роль дорадництва в питаннях розвитку сільських територій на виконання обласної Програми підтримки АПК до 2020 року.

2. Про відновлення державного регулювання цін на соціально значущі продукти харчування та відміну рішення про перехід на нові тарифи енергозабезпечення.

Департамент  інформаційної діяльності та комунікацій  з громадськістю облдержадміністрації

10.00

Особистий прийом громадян керівником апарату облдержадміністрації.

Бойко К.В.

11.00

Участь у виїзному семінарі на тему: „Актуальні питання розвитку правової спроможності територіальних громад на Полтавщині”.

14.00

Участь у ІІІ розширеному засіданні навчально-консультативної робочої групи „Координаційна рада з підтримки та розвитку об’єднаних територіальних громад Полтавської області” з напряму „Удосконалення мережі освітніх закладів”.

Департамент освіти і науки

облдержадміністрації

10.00

Участь у виїзному пленарному засіданні двадцятої сесії обласної ради сьомого скликання.

Головко В.А.,

заступники  голови облдержадміністрації

липня

Чемпіонат області з боксу.

Управління у справах сім’ї,  молоді та спорту  облдержадміністрації

10.00

Засідання обласної координаційної ради з контролю за виконанням заходів з підготовки народного господарства області до роботи в осінньо-зимовий період 2018/19 року.

Пругло О.Є.,

11.00

І-й Всеукраїнський фестиваль народної творчості „Джерело духовності”.

Департамент культури і туризму

облдержадміністрації