План основних заходів облдержадміністрації на 9 – 14 лютого 2015 року

06.02.2015

План основних заходів облдержадміністрації на  9 – 14 лютого  2015  року

лютого

Забезпечення робочої поїздки Міністра економічного розвитку і торгівлі України Айвараса Абромавичуса до Полтавської області.

Головко В.А., Пругло О.Є.,

10.00

Нарада щодо подальшого функціонування автостанцій на території Полтавської області.

лютого

Робоча поїздка на ОП „Черкаситеплоенерго”  для вивчення досвіду щодо залучення кредитів ЄБРР.

10.00

Участь у засіданні постійної комісії обласної ради з питань аграрної політики та земельних відносин.

11.00

Участь у засіданні колегії Головного управління ветеринарної медицини в Полтавській області з порядком денним: „Підсумки роботи служби ветеринарної медицини за 2014 рік та першочергові завдання на 2015 рік”.

13.00

Чемпіонат області з баскетболу серед юнаків      1998 року народження.

Управління з питань фізичної культури і спорту

9.00

Засідання обласної координаційної ради з питань безпеки дорожнього руху.

10.00

Засідання Наглядової ради Полтавського регіонального фонду підтримки підприємництва.

13.00

Засідання обласної координаційної ради з впровадження українсько-німецького Проекту GIZ „Енергоефективність у громадах” в Полтавській області.

15.30

Засідання комісії з питань гуманітарної допомоги.

Пругло О.Є.,

Департамент праці та соціального захисту

населення облдержадміністрації.

лютого 17.00-18.00

„Гаряча” телефонна лінія за участі заступника голови облдержадміністрації.

9.00

Нарада з керівниками місцевих органів влади з питань забезпечення захисту об’єкта критичної інфраструктури.

10.00

Засідання обласного координаційного комітету сприяння зайнятості.

Пругло О.Є.,

Полтавський обласний центр зайнятості.

10.00

Семінар-нарада за участі голів сільських та селищних рад області на тему: „Розвиток сільського зеленого туризму на Решетилівщині”.

Департамент інфраструктури та туризму облдержадміністрації.

14.00

Нарада  з керівниками організацій, установ та служб, розміщених в об’єкті критичної інфраструктури, щодо вивчення Інструкції з реагування на надзвичайні ситуації.

15.00

Участь у розширеному засіданні архітектурно-містобудівної ради при управлінні  містобудування та архітектури облдержадміністрації.

Пругло О.Є.,

Управління містобудування та архітектури облдержадміністрації.

лютого 18.00

Участь заступника голови облдержадміністрації у прямому ефірі телепередачі „Виконавча влада: щоденні будні” на ОДТРК „Лтава”.

10.00

Церемонія закриття в Полтавській області чергового етапу проекту „Я зможу врятувати життя”, започаткованого українським фондом „Здоров’я” під патронатом дружини Президента України Марини Порошенко.

Департамент освіти і науки

9.00

Відкриття Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді           ім. Т.Г.Шевченка.

Департамент освіти і науки