План заходів із відзначення Дня захисника України та Дня українського козацтва

19.10.2019

План заходів із відзначення Дня захисника України та Дня українського козацтва

11 жовтня о 10.30 год. у Полтавському академічному обласному українському музично-драматичному театрі імені М.В. Гоголя відбудеться відкриття виставки робіт художника, полеглого учасника АТО Валерія Боняківського.

11 жовтня об 11.00 год. у Полтавському академічному обласному українському музично-драматичному театрі імені М.В. Гоголя відбудуться урочистості з нагоди Дня захисника України та Дня українського козацтва.

11 жовтня о 14.00 год. у Полтавському краєзнавчому музеї імені Василя Кричевського відбудеться відкриття козацької зали.

11 жовтня о 15.00 год. у Полтавському музеї авіації і космонавтики відбудеться відкриття фотовиставки ветеранів «На рубежах мужності».

11 жовтня о 12.00 год.  у селі Щербані, в районному будинку культури відбудеться обласне свято «Будь благословенна, Покрово!».

11 жовтня о 16.00 год. у малій залі Полтавського обласного центру естетичного виховання учнівської молоді відбудеться виховний захід для дітей старшого шкільного віку «Україна в персоналіях».

11 жовтня в СДЮШОР № 2 м. Полтава відбудеться чемпіонат області з волейболу серед юнаків.

11-14 жовтня в с. Олефірівка Миргородського району відбудеться обласна військово-патріотична гра «Петлюрівський вишкіл».

12 жовтня о 10.00 год. у Філії Національного військово-історичного музею України – Музеї важкої бомбардувальної авіації  (м. Полтава, вул. Олександра Засядька, 1) відбудеться відкриття  пам’ятного знаку загиблим військовим льотчикам.

12 жовтня в Лубнах відбудуться спортивні змагання на Кубок області з хортингу.

12 жовтня в Кременчуці відбудеться чемпіонат області з важкої атлетики.

14 жовтня о 10.00 год. відбудеться урочисте покладання квітів до памʼятника Українським загиблим козакам.

14 жовтня об 11.00 год. відбудеться покладання квітів до могил воїнів АТО/ООС на Алеї Героїв центрального міського кладовища Полтави.

14 жовтня о 10.30 год. відбудеться покладання квітів до пам’ятника українській народній співачці Р. Кириченко (м.Полтава, вул. Раїси Кириченко, 1).

14 жовтня з 11.00 до 19.00 год. у Малій академії мистецтв імені Раїси Кириченко відбудеться фестиваль-конкурс української пісні «Пісенні крила Чураївни».

15 жовтня об 11.00 год. у Полтавському краєзнавчому музеї імені Василя Кричевського відбудеться відкриття та експонування просвітницької  виставки про ідентифікацію українського руху в різні часи «Фактор свободи».

19 жовтня о 10.00 год. у Полтавському краєзнавчому музеї імені Василя Кричевського відбудеться відкритий регіональний фестиваль духовної музики «Небесні перевесла».