Презентація книги Ганни Капустян «Пам’ять 33-го кличе молодих: спогади свідків і слово історика»

Версія для друку
14.11.2017

14  листопада 2017 року о 18.00 год.  у літературній вітальні Полтавської обласної універсальної бібліотеки імені І.П.Котляревського (к. 213) відбудеться презентація книги Ганни Капустян «Пам’ять 33-го кличе молодих: спогади свідків і слово історика».

Авторка – доктор історичних наук, професор, член Ради Асоціації Голодомору 1932-33 рр. в Україні - неодноразово (2009, 2010, 2011рр.) з трибуни ООН мала честь донести світовій громадськості обставини організації, здійснення радянським політичним режимом Голодомору-геноциду в Україні.

На прикладі конкретно-історичного дослідження простежується загальна геноцидна концепція голодомору 1932-33 рр. в Україні: створення умов, несумісних з фізичним виживанням, економічна обструкція, інформаційна блокада – ці факти відповідають Конвенції 1948 р ООН про геноцид. Книга містить також мартиролог окремих сіл.

За дослідницьку роботу з цього питання проф. Г. Капустян нагороджена відзнакою Президента України «Орден княгині Ольги» ІІІ-го ступеню.

Книга видана тиражем 500 примірників у кременчуцькому видавництві ПП Щербатих О.В. на замовлення Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації у рамках регіональної Комплексної програми комунікацій влади з громадськістю та розвитку інформаційної сфери на 2016-2020 рр.

Як і всі тиражі книг, які видаються за кошти обласного бюджету, «Пам’ять 33-го кличе молодих: спогади свідків і слово історика» буде безкоштовно передано бібліотекам, творчим спілкам і товариствам області.

угору ↑