Презентація навчальної гри «Переселенська блуканина»

14.11.2017

14 листопада  2017 о 13:00 у приміщенні інтеграційного центру для ВПО та місцевої громади (м. Полтава, вул. Шевченка,13 А) відбудеться презентація  навчальної гри «Переселенська блуканина».

Довідково: Гра «Переселенська блуканина» вже викликала неабияке пожвавлення в українському медіапросторі. Її мета – доступно розповісти широкому загалу українців про труднощі переселенців на шляху до нової домівки, привернути увагу до порушення їх прав та проблеми інтеграції цієї категорії громадян України.

На заході учасники гри зможуть крок за кроком в ігровому форматі пройти шлях внутрішньо переміщеної особи: від ухвалення рішення про переселення до моменту, коли людина повністю пристосувалась до життя в новому середовищі. Ці кроки – не метафора: на масштабованому ігровому полі 2 х 3 м на гравців чекатимуть проблеми та сценарії з реального життя.

За допомогою грального кубика і фішок учасники мають пройти ігрове поле, дотримуючись інструкцій. Головна особливість «Переселенської блуканини» – її сценарій. Його розробила програма «Радник з питань ВПО» спільно з самими переселенцями, які не з чужих слів знають як починати все з початку і в чужих містах відстоювати свої права. Всього ж у сценарії змодельовано 76 ситуацій, які описують буденні події життя ВПО. Створення такої гри стало можливим завдяки фінансовій підтримці Посольства Великої Британії в Україні в рамках проекту «Подолання соціальних наслідків конфлікту на Донбасі та незаконної анексії Криму за допомогою державних структур в Україні та громадянського суспільства», який реалізовує канадська неурядова організація Stabilization Support Services.

Контакти для акредитації: (063) 206 48 76, illiaskyr@gmail.com -  Ілля Скиртач.