Регіональний економічний форум «SME-forum #Полтавщина бізнесова»

12.11.2019

12 листопада 2019 року о 09.20 у Полтавському художньому музеї імені Миколи Ярошенка (м. Полтава, вул. Європейська, 5) відбудеться регіональний економічний форум «SME-forum #Полтавщина бізнесова». Форум організовано в межах національної ініціативи «Другий український індустріальний тиждень», яка запроваджена для отримання практичного зворотнього зв’язку від бізнесу щодо проблем і перешкод на шляху до індустріальної трансформації, що мають бути усунені за допомогою державного втручання для формування завдань новообраним народним депутатам, новому складу Уряду України, органам місцевого самоврядування.

Мета заходу: стимулювання використання ефективних підходів до підвищення конкурентоспроможності підприємств Полтавщини, прискорення індустріального розвитку через стимулювання експортної діяльності, обмін досвідом та організація діалогу на рівні «бізнес-влада» та інше.

У форумі візьмуть участь т.в.о. голови Полтавської облдержадміністрації Олег Пругло, голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький, директор українсько-канадського проєкту «Партнерство для розвитку міст» ПРОМІС Олександр Кучеренко.

На захід запрошені представники бізнес спільноти області, зокрема з числа малих і середніх підприємств, торгові представники посольств, акредитованих на території України, експерти міжнародних проєктів та інституцій, представники органів місцевого самоврядування (міста-партнери проєкту ПРОМІС та ОТГ), представники торгово-промислових палат, інституцій місцевого розвитку, науковці.

Для висвітлення заходу журналістам потрібно акредитуватися до 12.00 11.11.2019 року за тел. 56-21-19.

Проєкт програми Форуму «SME-forum #Полтавщина бізнесова» додається.

ДолученняРозмір
dodatok_1.pdf675.48 КБ