Семінар для працівників юридичних служб райдержадміністрацій, відділів, управлінь та департаментів облдержадміністрації

16.11.2017

16 листопада  2017 о 10:00 у к. 621 облдержадміністрації (м. Полтава, вул. Соборності,45) відбудеться семінар для працівників юридичних служб райдержадміністрацій, відділів, управлінь та департаментів облдержадміністрації.

Порядок денний:

• «Актуальні питання пенсійної реформи». Лектор – начальник управління пенсійного забезпечення Головного управління Пенсійного фонду України у Полтавській області Товстоножко Ірина Вячеславівна.

• «Безоплатна правова допомога в Полтавській області. Показники Діяльності та перспектива розвитку». Лектор – заступник директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Полтавській області Клименко Ігор Володимирович.

• «Проблеми впровадження Закону України «Про державну службу». Лектор – начальник відділу управління персоналом облдержадміністрації Лях Наталія Василівна.