Семінар на тему «Універсальна журналістика: конвергентність медіа, журналістські стандарти, робота з джерелами, техніка пошуку та перевірки інформації»

14.02.2018

14 лютого 2018 року із 09.00 до 16.00 у приміщенні Укртелерадіопресінституту (м. Київ, вул. Б.Хмельницького, 46) відбудеться одноденний семінар на тему «Універсальна журналістика: конвергентність медіа, журналістські стандарти, робота з джерелами, техніка пошуку та перевірки інформації».

Під час заходу заплановано розглянути такі питання:

- Свобода слова та робота журналістів в умовах інформаційної війни та збройного конфлікту;

- Професійні журналістські стандарти в сучасній журналістиці: точність та достовірність інформації;

- Конвергентний журналіст: нові виклики професії;

- Молодіжне радіомовлення в контексті суспільного мовлення.

Зазначаємо, що навчання безкоштовне.

Просимо зацікавлених журналістів поінформувати Укртелерадіопресінститут щодо участі у заході до 12 лютого за тел. (044) 234-41-86 або за e-mail: secretar@utrpi.org.ua повідомивши прізвище та посаду.

Довідки за тел.: (044) 234-35-52, 234-41-86.