Відбудеться другий регіональний семінар на тему: «Інклюзивність будівель і споруд»

12.04.2019

Громадська Рада при Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України спільно з партнерами проводять серію регіональних практичних семінарів на тему: «Інклюзивність будівель і споруд».

У семінарі візьмуть участь представники Мінрегіону, розробники ДБН В2.2.-40:2018 та інших нормативно-правових актів України. На нашу думку, цей практичний захід повинен сприяти прискоренню адаптації суб'єктів господарювання та забезпеченню належного розуміння всіх аспектів та нюансів переходу до роботи у відповідності до нового законодавства.

Основною метою семінару є створення раціональної дискусії між представниками влади, суб'єктами господарювання містобудівної діяльності, архітекторами та замовниками будівництва, в ході якої будуть отримані роз'яснення окремих положень нового ДБН В 2.2.-40:2018 «Інклюзивність будівель і споруд».

Відбудеться другий регіональний семінар 12 квітни 2019 р. за адресою: м.Харків, вул. Святодухівська, 6 (конференц-зала Готелю «Iris Art Hotel»).

Детальніша інформація (реєстраційна форма, спікери заходу, програма, умови участі та інше) на сайті семінару за адресою: https://seminar-dbn40.bitrix24.site/

Контактна особа оргкомітету:

Лнастисія Мельнічук, +38 (044) 390-25-52, +38 (067) 544-1 1-99