Заходи облдержадміністрації , що відбуватимуться на 3 серпня – 7 серпня 2020 року

03.08.2020

10.00

Нарада в голови облдержадміністрації в режимі відеоконференції з порядком денним:

1. Про моніторинг реалізації проєктів, які фінансуються у 2020 році за кошти Державного фонду регіонального розвитку.
  2. Про стан реалізації державної політики в частині фінансового забезпечення реформи середньої освіти. Освоєння державних субвенцій в області.
  3. Про підбиття підсумків весняного 2020 року призову громадян області на строкову військову службу та завдання з призову громадян восени 2020 року.

4. Звіт голови Глобинської районної державної адміністрації про проведену роботу на території району відповідно до статті 33 Закону України „Про місцеві державні адміністрації”.

Синєгубов О.В.,

заступники голови облдержадміністрації.

11.00

Вебінар на тему „Рада бізнес-омбудсмена – реальні кейси захисту бізнесу у державних органах”.

Лунін Д.С.,

Департамент економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій облдержадміністрації.

13.00

Семінар для працівників юридичних служб райдержадміністрацій, департаментів, управлінь та відділів облдержадміністрації в режимі відеоконференції.

Юридичний департамент облдержадміністрації.

9.00

Урочисті заходи з нагоди складання військової присяги курсантами Національного університету „Полтавська політехніка імені Ю. Кондратюка”, які пройшли підготовку за програмою офіцерів запасу.

Синєгубов О.В.

10.00

Нарада з керівниками спеціальних інтернатних закладів з питань підготовки до нового 2020-2021 навчального року та зарахування дітей до закладів.

Лунін Д.С.,

Департамент освіти і науки облдержадміністрації.

14.00

Нарада щодо виконання державних субвенцій та реформи Деінституалізації.

Департамент освіти і науки

облдержадміністрації.

15.00

Нарада з питань підготовки та проведення в області заходів з нагоди Дня Державного Прапора України, Дня незалежності України та Дня пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

Рижеченко К.С.,

Департамент  інформаційної діяльності та комунікацій  з громадськістю облдержадміністрації.

8.30

Онлайн конференція в Zoom з Міністерством розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України.

Департамент агропромислового

розвитку облдержадміністрації.

13.00

Засідання цільової підгрупи з розробки пропозицій до Стратегії регіонального розвитку Полтавської області на 2021-2027 роки та Плану заходів з її реалізації на 2021-2023 роки в новій редакції.

Управління інфраструктури та цифрової трансформації облдержадміністрації.

10.00

Засідання Комітету забезпечення доступності для осіб з інвалідністю та маломобільних громадян до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури при облдержадміністрації щодо реалізації заходів та економії витрат під час поширення архітектурної доступності шляхом впровадження механізму інклюзивного проектування, адаптації об’єктів будівництва та підвищення кваліфікації сертифікованих архітекторів, інженерів у сфері безбар’єрності.

Лунін Д.С.,

Департамент будівництва, містобудування і архітектури та житлово-комунального господарства облдержадміністрації.

16.00

Запис ефіру на телеканалі ТОВ „ТРК „ІРТ- Полтава”.

Рижеченко К.С.,

13.00

Брифінг щодо ситуації із запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19 в області.