Заходи облдержадміністрації , що відбуватимуться на 30 червня – 3 липня 2020 року

30.06.2020

8.00

Засідання штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, пов’язаної з поширенням на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19.

Лунін Д.С.,

Департамент  охорони здоров'я облдержадміністрації.

9.00

Нарада в голови облдержадміністрації в режимі відеоконференції з порядком денним:

1. Про стан реалізації у регіонах проєктів нового будівництва за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів, спрямованих на розвиток системи охорони здоров’я у сільській місцевості.

2. Про стан контролю руху великовагового транспорту на дорогах загального користування області.

3. Звіт голови Новосанжарської районної державної адміністрації про проведену роботу на території району відповідно до статті 33 Закону України „Про місцеві державні адміністрації”.

Синєгубов О.В.,

заступники голови облдержадміністрації

11.00

Бізнес-інкубатор у сфері сільського зеленого туризму Полтавської області.

Рижеченко К.С.,

Департамент культури і туризму облдержадміністрації.

червня

Робоча поїздка голови облдержадміністрації до Полтавського району.

Синєгубов О.В.

14.00

Зустріч з секретарем міської ради                                О. Шамотою з актуальних питань співпраці.

Рижеченко К.С.

14.00

Засідання цільової підгрупи щодо розробки пропозицій з питань залучення інвестицій до Стратегії регіонального розвитку Полтавської області на 2021-2027 роки та Плану заходів з її реалізації на 2021-2023 роки.

Лунін Д.С.,

Департамент економічного розвитку, торгівлі та залучення інвестицій облдержадміністрації.

16.00

Засідання постійно діючої Комісії облдержадміністрації з питань охорони довкілля, раціонального використання та відновлення природних ресурсів.

Греков Є.А.,

Департамент екології та природних ресурсів облдержадміністрації.

липня

Робоча поїздка до районів області з метою ознайомлення з ходом будівництва інфраструктурних об’єктів, що реалізуються в рамках Національного проєкту «Велике будівництво».

Лунін Д.С.

10.00

Робоча поїздка до Гадяцького району та відвідання інтернатних закладів.

Рижеченко К.С.,

Департамент соціального захисту населення  облдержадміністрації.

17.00

Онлайн конференція в Zoom з Міністерством розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України.

Департамент агропромислового

розвитку облдержадміністрації.

Лунін Д.С.,

Департамент  охорони здоров'я облдержадміністрації.

8.00

Участь у демонстраційному показі сортів озимих культур, перспективних для умов Полтавщини (День поля).

Департамент агропромислового

розвитку облдержадміністрації.

10.00

Засідання обласної координаційної ради з контролю за виконанням заходів із підготовки народного господарства області до роботи в осінньо-зимовий період  2020/21 року.

Лунін Д.С.,

Департамент будівництва, містобудування і архітектури та житлово-комунального господарства облдержадміністрації.

14.00

Засідання робочої групи щодо розробки пропозицій з питань житлово-комунального господарства та енергоефективності до Стратегії регіонального розвитку області на 2021-2027 роки та Плану заходів з її реалізації на 2021-2023 роки.

15.00

Засідання Комісії із земельних питань.

Юридичний департамент облдержадміністрації.

Лунін Д.С.

13.00

Брифінг голови облдержадміністрації щодо ситуації із запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19 в області.

Синєгубов О.В.

14.00

Засідання робочої групи з питань надання гуманітарної допомоги населенню області.

Рижеченко К.С.,

Департамент соціального захисту населення  облдержадміністрації.

15.00

Засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Полтавської області в режимі відеоконференцзв’язку з головами райдержадміністрацій, міст обласного значення та об’єднаних територіальних громад.

Синєгубов О.В.,

заступники голови облдержадміністрації,

Департамент з питань оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами облдержадміністрації.