Заходи зв участю представників Всеукраїнського туру "ЗміниТИ: взаємодія заради змін"

22.03.2017

22 березня 2017 року із 11.00 до 14.00 у к. 422 облдержадміністрації відбудеться презентація туру та консультація з представниками медичної спільноти щодо реформи сфери охорони здоров’я;

із 11.30 до 14.00 у к. 333 облдержадміністрації відбудеться публічна консультація із представниками політичних сил та політологами щодо виборчої реформи, яка має забезпечити право громадян бути обраними на виборах.

Учасники обговорень:

- Олександр Лінчевський – заступник Міністра охорони здоров’я України;

- Інна Борзило – лідерка напрямку «Рівний доступ до політики» Центру UA;

- Андрій Андрушкін – лідер напрямку «Контроль публічних фінансів» Центру UA;

- Олександр Ябчанка – експерт з медичної реформи Реанімаційного пакету реформ.

Довідково:

ГО «Центр UA» спільно з експертами коаліції Реанімаційний пакет реформ та представниками Міністерства охорони здоров’я вирушила у Всеукраїнський тур «ЗміниТи: взаємодія заради змін», аби зіьрати позиції представників найактивніших спільнот місцевих громад для розробки системи змін в країні. Разом із представниками місцевої влади, об’єднаних територіальних громад, професійних медичних спільнот, громадських активістів, журналістів, місцевих підприємців та студентів заплановано обговорити такі питання:

- що мають зробити громади та місцева влада для впровадження змін на прикладі реформи системи охорони здоров’я;

- які виборчі правила дозволять запустити зміну політичних еліт в країні;

- як платники податків можуть контролювати на що витрачаються їхні гроші;

- за яких умов влада почує позиції та вимоги громадян і як вплинути на прийняття рішень.