Запрошуємо на Сорочинський ярмарок - 2017

15.08.2017

Традиційно з 22 по 27 серпня поточного року в селі Великі Сорочинці Миргородського району Полтавської області відбудеться Сорочинський ярмарок. Сьогодні – це найбільший в Україні і найвідоміший за її межами універсальний виставково-ярмарковий захід, що вдало поєднує столітню історію ярмаркового руху із сучасним бізнес-обличчям нашої держави. Площа ярмарку – 16 га, півтори тисячі учасників, понад півмільйона відвідувачів, тисячі учасників мистецьких колективів, десятки іноземних делегацій.

Організатор Національного Сорочинського ярмарку з 1999 року – ТОВ «Сорочинський ярмарок». Керівник проекту – кавалер орденів княгині Ольги ІІІ та ІІ ступенів Світлана Свищева.

Офіційне відкриття – 22 серпня об 11:00.

Урочистості з нагоди завершення роботи Національного Сорочинського ярмарку 2017 року – 27 серпня з 18:00 до 20:00. (сцена садиби Хіврі).

Офіційне закриття Національного Сорочинського ярмарку 2017 року – 27 серпня о 21:00 на Головній сцені.

Звертаємо Вашу увагу на те, що в’їзд на територію ярмарку – тільки за умови наявності перепустки. Перепустка надає дозвіл на заїзд одного транспортного засобу на територію ярмарку.

Відкрита акредитація ЗМІ, яка проводиться до 15 серпня 2017 року і є обов’язковою. Заявки на акредитацію необхідно надсилати в довільній формі  на адресу: m_poltava@ukr.net (відділ комунікацій із ЗМІ Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської ОДА).

В заявці на акредитацію мають бути вказані:

1) повна назва засобу масової інформації;

2) прізвище, ім’я та по батькові працівників засобу масової інформації, акредитація яких запитується, їхня належність до творчих або технічних працівників (наприклад, журналіст, оператор, фотокореспондент);

3) поштова адреса, номер телефону (факсу), адреса електронної пошти засобу масової інформації;

4) для оформлення перепустки обов’язково вказуйте дані транспортного засобу (модель, державний номер).

Контакти для довідок: (0532) 56-21-19; 56-95-07 - відділ комунікацій із ЗМІ Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської ОДА.