Запрошуємо на всеукраїнську акцію «Спільне бажання мільйонів сердець збудує щасливу країну»

21.08.2017

За підтримки ГО “Ти не один” відбудеться Всеукраїнська культурно-мистецька, патріотична акція під назвою “Спільне бажання мільйонів сердець збудує щасливу країну”. Її ініціатором є 15-річна художниця з прифронтового міста Покровськ Донецької області Лілія Дорошенко. Мета акції –  розширити коло людей в усіх регіонах України, охочих приєднатися та своїми діями підтримати гасло акції «Спільне бажання мільйонів сердець збудує щасливу країну».

Всеукраїнська культурно-мистецька, патріотична акція розпочалася 31 липня цього року в м. Дніпро і закінчиться 24 серпня, у День незалежності України, у прифронтовому місті Покровськ Донецької області. Під час акції через усі регіони перевезуть закріплену на автомобілі Картину Миру, виконану дітьми та дорослими (близько 10 000 дорослих та дітей). У рамках заходу будуть проведені благодійні аукціони українських художників під гаслом «Мистецтво лікує» (кошти від реалізації кожної картини буде перераховано на лікування воїна АТО, дані про якого нададуть військові) та майстер-класи з малювання.

Організатори закликають усіх небайдужих взяти участь в акції, головною метою якої є показати світу, що всі дорослі і діти мають єдине бажання – жити в щасливій країні. За допомогою мистецтва, різних митців з усіх областей України відобразити красу та велич нашої держави, як доказ того, що у нас є чим пишатися, й що ми заслуговуємо на щасливе майбутнє.

У Полтаві акція відбудеться 21 серпня 2017 року