Засідання Координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання при ОДА

18.05.2018

18 травня 2018 року об 11.00 у військовій частині 3052 Національної гвардії України (м. Полтава, вул. Лесі Українки, 24-А) відбудеться засідання Координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання при обласній державній адміністрації. На ньому розглядатимуть такі питання:

1. Меморіальна акція «Пам’ятаймо героїв ІІ Світової» з прибирання і облаштування поховань загиблих учасників Антигітлерівської коаліції та в рухах опору нацистській Німеччині та її союзникам під час Другої світової війни 1939-1941 років, які залишились без опіки рідних на цвинтарях області.

Доповідач – представник Департаменту освіти і науки облдержадміністрації.

2. Звіт про творчий вечір пам’яті письменника, учасника бойових дій Другої світової війни, почесного члена Місцевого осередку ГО «Всеукраїнська асоціація ветеранів державної податкової служби України» Полтавської області полтавця Йосипа Давидовича Гофмана (1925-2014), автора книг «Нюрнберг предостерегает», «Надеюсь, верую, сражаюсь», «Политический минимум», «Жизнь – не существительное, а глагол» та ін..

Доповідач – представник Головного управління ДФС у Полтавській області.

3. Проведення щорічної Всеукраїнської військово-спортивної патріотичної гри Українського козацтва «Сокіл» («Джура»).

Доповідачі – представники Департаменту освіти і науки облдержадміністрації, Полтавського обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді.

Для висвітлення заходу журналістам необхідно акредитуватися до 12.00 17.05.2018 року за тел.: 56-21-19.