Дата:

управлінні юстиції
у Полтавській області
15.12.2012 за № 118/1927

що реалізується в загальноосвітніх, професійно-технічних та вищих навчальних закладах

Відповідно до пункту 12 додатку до постанови Кабінету Міністрів України від 25 грудня 1996 року №1548 „Про встановлення повноважень органів виконавчої влади та виконавчих органів міських рад щодо регулювання цін (тарифів)” (із змінами):

1. Встановити граничні торговельні надбавки (націнки) на продукцію громадського харчування, що реалізується в загальноосвітніх, професійно-технічних та вищих навчальних закладах на продукцію власного приготування не вище 50 відсотків до ціни придбання та на покупні товари, які не підлягають кулінарній та технологічній обробці – не вище 15 відсотків до ціни придбання.

2. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови облдержадміністрації від 13 квітня 2009 року №118 „Про граничні торговельні надбавки (націнки) на продукцію громадського харчування, що реалізується в загальноосвітніх, професійно-технічних та вищих навчальних закладах”, зареєстроване в Головному управлінні юстиції у Полтавській області 16 квітня 2009 року за 24/1462.

3. Департаменту економічного розвитку облдержадміністрації (Полупан О.А) в установленому порядку забезпечити подання розпорядження до Головного управління юстиції у Полтавській області для державної реєстрації та спільно з Головним управлінням інформаційної та внутрішньої політики облдержадміністрації (Перепелиця М.П.) оприлюднити розпорядження у Всеукраїнській громадсько-політичній газеті „ Зоря Полтавщини”.

4. Розпорядження набуває чинності з дня його офіційного опублікування.

обласної державної
адміністрації