Про граничні торговельні надбавки (націнки) на продукцію громадського харчування, що реалізується в загальноосвітніх, професійно-технічних та вищих навчальних закладах

Версія для друку
Дата: 
12.11.2012
Номер: 
529
Реєстраційний номер: 
118/1927

У К Р А Ї Н А
ПОЛТАВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
голови обласної державної адміністрації
 

12.11.2012 № 529
 
 
  Зареєстровано в Головному
управлінні юстиції
у Полтавській області
15.12.2012 за № 118/1927
 

Про граничні торговельні надбавки (націнки) на продукцію громадського харчування,

що реалізується в загальноосвітніх, професійно-технічних та вищих навчальних закладах

 

Відповідно до пункту 12 додатку до постанови Кабінету Міністрів України від 25 грудня 1996 року №1548 „Про встановлення повноважень органів виконавчої влади та виконавчих органів міських рад щодо регулювання цін (тарифів)” (із змінами):

 

1. Встановити граничні торговельні надбавки (націнки) на продукцію громадського харчування, що реалізується в загальноосвітніх, професійно-технічних та вищих навчальних закладах на продукцію власного приготування не вище 50 відсотків до ціни придбання та на покупні товари, які не підлягають кулінарній та технологічній обробці – не вище 15 відсотків до ціни придбання.

 

2. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови облдержадміністрації від 13 квітня 2009 року №118 „Про граничні торговельні надбавки (націнки) на продукцію громадського харчування, що реалізується в загальноосвітніх, професійно-технічних та вищих навчальних закладах”, зареєстроване в Головному управлінні юстиції у Полтавській області 16 квітня 2009 року за 24/1462.

 

3. Департаменту економічного розвитку облдержадміністрації (Полупан О.А) в установленому порядку забезпечити подання розпорядження до Головного управління юстиції у Полтавській області для державної реєстрації та спільно з Головним управлінням інформаційної та внутрішньої політики облдержадміністрації (Перепелиця М.П.) оприлюднити розпорядження у Всеукраїнській громадсько-політичній газеті „ Зоря Полтавщини”.

 

4. Розпорядження набуває чинності з дня його офіційного опублікування.

 
Голова
обласної державної
адміністрації
О.УДОВІЧЕНКО

 

угору ↑