Про Перелік відомостей, що становлять службову інформацію і яким присвоюється гриф з обмеженим доступом «Для службового користування»

Дата:
26.08.2011
Номер:
Реєстраційний номер:

ПОЛТАВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

голови обласної державної адміністрації

26.08.2011 № 338

Зареєстровано в Головному
управлінні юстиції
у Полтавській області
12.09.2011 за № 176/1753

Про Перелік відомостей, що становлять службову інформацію
і яким присвоюється гриф з обмеженим доступом
«Для службового користування»

Відповідно до статті 6, пункту 12 статті 16 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Закону України «Про доступ до публічної інформації», Указу Президента України від 05.05.2011 №547/2011 «Питання забезпечення органами виконавчої влади доступу до публічної інформації»:

1. Затвердити Перелік відомостей, що становлять службову інформацію і яким присвоюється гриф з обмеженим доступом «Для службового користування» (далі — Перелік).

2. Управлінням, відділам, іншим структурним підрозділам обласної державної адміністрації, районним державним адміністраціям забезпечити впорядкування роботи з документами, які містять відомості, що становлять службову інформацію та визначені цим Переліком.

3. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови обласної державної адміністрації від 29.03.2006 № 89 «Про перелік відомостей, які містять конфіденційну інформацію, що є власністю держави», зареєстроване в Полтавському обласному управлінні юстиції 31.03.2006 за № 25/1202, із змінами.

4. Загальному відділу апарату облдержадміністрації (Перепічай О. В.) у п’ятиденний термін забезпечити подання цього розпорядження Головному управлінню юстиції у Полтавській області для державної реєстрації та спільно з Головним управлінням інформаційної та внутрішньої політики облдержадміністрації (Перепелиця М. П.) оприлюднити розпорядження у Всеукраїнській громадсько-політичній газеті «Зоря Полтавщини».

5. Розпорядження набуває чинності з дня його офіційного опублікування.

6. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови — керівника апарату облдержадміністрації Пархоменка В. О.

обласної державної
адміністрації