Про реєстрацію статутів релігійних громад

голови обласної державної адміністрації

21.09.2012 № 433

Про реєстрацію статутів релігійних громад

Керуючись статтею 14 Закону України „Про свободу совісті та релігійні організації” та на підставі клопотання уповноважених представників релігійних громад:

1. Зареєструвати статути:

Свято-Іллінської релігійної громади (парафії) Української православної церкви с. Воскобійники Шишацького району Полтавської області;

Святого преподобного Паїсія Величковського релігійної громади (парафії) Української православної церкви Київського патріархату смт Нові Санжари Полтавської області у новій редакції;

релігійної громади Християнської Незалежної Церкви Повного Євангелія „ЗАВІТ” м. Кременчук Полтавської області у новій редакції.

2. Головному управлінню інформаційної та внутрішньої політики облдержадміністрації (Перепелиця М.П.) у встановленому порядку оформити реєстраційні документи та видати їх зазначеним релігійним громадам.

обласної державної
адміністрації