Про створення Координаційної ради з питань протидії туберкульозу, ВІЛ-інфекції/СНІДу та боротьби з наркоманією

Дата:
31.05.2011
Номер:

ПОЛТАВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

голови обласної державної адміністрації

31.05.2011 № 229

Відповідно до підпункту 9 частини 1 статті 39 Закону України „Про місцеві державні адміністрації”:

1. Утворити Координаційну раду з питань протидії туберкульозу, ВІЛ-інфекції/СНІДу та боротьби з наркоманією при облдержадміністрації та затвердити її склад (додається).

2. Затвердити Положення про Координаційну раду з питань протидії туберкульозу, ВІЛ-інфекції/СНІДу та боротьби з наркоманією при облдержадміністрації (додається).

3. Рекомендувати головам райдержадміністрацій та міськвиконкомів утворити регіональні координаційні ради з питань протидії туберкульозу, ВІЛ-інфекції/СНІДу та боротьби з наркоманією.

4. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови облдержадміністрації від 03.09.2010 №326 „Про створення Координаційної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу” (із змінами).

обласної державної
адміністрації