Дата:
16.04.2013
Номер:
проект

Про внесення змін до Переліку природоохоронних заходів для фінансування з фонду охорони навколишнього природного середовища Полтавської області в 2013 році, затвердженого рішенням п’ятнадцятої сесії обласної ради шостого скликання від 28 лютого 2013 року "Про затвердження Переліку природоохоронних заходів для фінансування з фонду охорони навколишнього природного середовища Полтавської області в 2013 році"

Керуючись статтею 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, статтею 47 Закону України “Про охорону навколишнього природного середовища”, пунктом 3 Положення про фонд охорони навколишнього природного середовища області, затвердженого рішенням десятої сесії обласної ради шостого скликання від 29.09.12 р. та Порядком планування та фінансування природоохоронних заходів із фонду охорони навколишнього природного середовища Полтавської області, затвердженого рішенням тринадцятої сесії обласної ради шостого скликання від 14.11.2012 р.,

ОБЛАСНА РАДА ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни до Переліку природоохоронних заходів для фінансування з фонду охорони навколишнього природного середовища області в 2013 році, затвердженого рішенням п’ятнадцятої сесії обласної ради шостого скликання від 28 лютого 2013 року "Про затвердження Переліку природоохоронних заходів для фінансування з фонду охорони навколишнього природного середовища Полтавської області в 2013 році" (далі – Перелік):
  2. 1) Позицію 1.21 викласти в такій редакції:

"1.21 Козельщинській селищній раді на будівництво приміщення для установки блоку очисних споруд "БІОСОФ" та зберігання інвентарю з кімнатою охорони

211,999"

Розпорядником коштів визначити Департамент фінансів облдержадміністрації (субвенція Козельщинському районному бюджету)

1. Організацію виконання рішення покласти на державне управління охорони навколишнього природного середовища в Полтавській області (І.А.Піддубний) та на головних розпорядників коштів фонду охорони навколишнього природного середовища Полтавської області.
  1. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань екології та раціонального природокористування (Т.М.Корост).

ГОЛОВА

ОБЛАСНОЇ РАДИ                                                                                         І.М.МОМОТ