Українська   English

Новини

5 вересень 2016

ПРОМІС представляє звіт «Аналіз стану інвестиційної діяльності Вінницької, Запорізької, Івано-Франківської та Полтавської областей

В рамках діяльності Проекту ПРОМІС було підготовлено звіт щодо аналізу стану інвестиційної діяльності в цільових регіонах Проекту, а саме Вінницької, Запорізької, Івано-Франківської та Полтавської областей, а також надано практичні рекомендації щодо поліпшення інвестиційного середовища у досліджуваних регіонах.

Детальніше:  http://pleddg.org.ua/wp-content/uploads/2016/05/Analysis-of-Investment-Preacticies_Report_26052016_Last.pdf

27 серпень 2011

23 серпня 2011, Полтава

Можливості Українського інвестиційного порталу працюють на активних!

Фахівці Проекту USAID ЛІНК провели заняття для фахівців економічних служб районів та міст обласного значення з використання можливостей Українського інвестиційного порталу – створеного проектом електронного інструменту просування інвестиційних можливостей на основі Інтернет-технологій.

12 липень 2011

Полтавська область, ЄС та ПРООН продовжать співпрацювати для розвитку місцевих громад.

У Полтавській області стартувала друга фаза Проекту Європейського Союзу та Програми розвитку ООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» (МРГ), спрямованого на підтримку сільських громад у вирішенні найважливіших потреб їх розвитку та поліпшенні умов життя.

Архів »
RSS 2.0

ВЕДЕННЯ БІЗНЕСУ

На головну

ВЕДЕННЯ БІЗНЕСУ


Організаційно-правові форми підприємств

 

Існує низка альтернатив для тих, хто планує розпочати економічну діяльність в Полтавській області. Найбільш популярними серед іноземних інвесторів є такі організаційні форми як

  • акціонерне товариство,
  • товариство з обмеженою відповідальністю,
  • представництво.

Іноді використовуються такі форми як товариство, командитне товариство, товариство з додатковою відповідальністю і спільна діяльність (без створення юридичної особи).

 

Акціонерне товариство (АТ) - це юридична особа, статутний фонд якої поділено на акції однакової номінальної вартості. Акціонери несуть ризик збитків за зобов'язаннями, пов'язаними з діяльністю товариства, в межах вартості належних їм акцій.

Акціонерні товариства можуть встановлюватися як Публічні акціонерні товариства (ПАТ), акції яких розподіляються шляхом відкритої підписки та можуть розміщатись на фондовій біржі, і Приватні акціонерні товариства (ПрАТ), акції яких розподіляються серед засновників та не можуть розподілятися шляхом відкритої підписки, та, відповідно, не можуть розміщатись на фондовій біржі.

Статутний капітал акціонерного товариства повинен дорівнювати сумі, яка еквівалентна 1250 мінімальним місячним зарплатам на момент заснування компанії.

 

Товариство з обмеженою відповідальністю (ТОВ) - юридична особа, учасники якої є власниками частки капіталу, визначеної статутом.

Статутний капітал ТОВ повинен дорівнювати сумі, яка еквівалентна 100 мінімальним місячним зарплатам на момент заснування компанії.

Для 100% інвестування реєстрація компанії як ТОВ є зручнішою. В порівнянні з АТ, ТОВ можна зареєструвати легше та швидше завдяки відсутності необхідності реєстрації у Державній Комісії з цінних паперів та фондового ринку України. Крім того, для заснування ТОВ вимагається створення значно меншого мінімального статутного капіталу, і учасники ТОВ можуть відкликати свої вклади у будь-який час, попередивши про це за три місяці.

 

Представництво - не є юридичною особою і діє від імені іноземної компанії, яку представляє. Існують комерційні (для обмеженої підприємницької діяльності) і некомерційні (для підготовчої, чи допоміжної діяльності у регіоні) представництва.Дивіться також