Українська   English

Новини

5 вересень 2016

ПРОМІС представляє звіт «Аналіз стану інвестиційної діяльності Вінницької, Запорізької, Івано-Франківської та Полтавської областей

В рамках діяльності Проекту ПРОМІС було підготовлено звіт щодо аналізу стану інвестиційної діяльності в цільових регіонах Проекту, а саме Вінницької, Запорізької, Івано-Франківської та Полтавської областей, а також надано практичні рекомендації щодо поліпшення інвестиційного середовища у досліджуваних регіонах.

Детальніше:  http://pleddg.org.ua/wp-content/uploads/2016/05/Analysis-of-Investment-Preacticies_Report_26052016_Last.pdf

27 серпень 2011

23 серпня 2011, Полтава

Можливості Українського інвестиційного порталу працюють на активних!

Фахівці Проекту USAID ЛІНК провели заняття для фахівців економічних служб районів та міст обласного значення з використання можливостей Українського інвестиційного порталу – створеного проектом електронного інструменту просування інвестиційних можливостей на основі Інтернет-технологій.

12 липень 2011

Полтавська область, ЄС та ПРООН продовжать співпрацювати для розвитку місцевих громад.

У Полтавській області стартувала друга фаза Проекту Європейського Союзу та Програми розвитку ООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» (МРГ), спрямованого на підтримку сільських громад у вирішенні найважливіших потреб їх розвитку та поліпшенні умов життя.

Архів »
RSS 2.0

ДИНАМІЧНА ЕКОНОМІКА

На головну » 7 ПРИЧИН ДЛЯ ІНВЕСТУВАННЯ

Динамічна економіка


Позитивні макроекономічні показники та постійне зростання попиту роблять український ринок дуже привабливим для інвесторів, а Полтавська область є майже ідеальним місцем входження в нього.

Темпи розвитку регіональної промисловості перевищують середньо українські показники.

 

Індекс промислової продукції у 2015році

(% до відповідного періоду 2014р.)

 

2015

Україна

86,6

Полтавська область

95,7

 

Важливим чинником економічного розвитку області є нарощування експорту.

Зовнішньоторговельний оборот товарів і послуг області склав  2,6 млрд. дол. США. Обсяги експорту товарів і послуг склали 1,5  млрд. дол. США, імпорту -  1,1  млрд. дол. США. За обсягами експорту товарів область займає 7 місце серед регіонів України. Головними і визначаючими товарами обласного експорту, з погляду товарної номенклатури зовнішньої торгівлі, залишаються мінеральні продукти; засоби наземного транспорту; машини, устаткування і механізми, електричні машини; неблагородні метали і вироби з них.       

Зовнішньоторговельні зв’язки підприємства та організації області мали з контрагентами з 105 країн світу. Експортні операції з товарами здійснювали 329 учасників зовнішньоекономічної діяльності з партнерами з 88 країн, імпортні – 474 з партнерами з 80 країн світу.

Експорт до країн ЄС становив 40% загального обсягу експорту товарів. 34% товарів експортувалися до країн Азії.