Українська   English

Новини

5 вересень 2016

ПРОМІС представляє звіт «Аналіз стану інвестиційної діяльності Вінницької, Запорізької, Івано-Франківської та Полтавської областей

В рамках діяльності Проекту ПРОМІС було підготовлено звіт щодо аналізу стану інвестиційної діяльності в цільових регіонах Проекту, а саме Вінницької, Запорізької, Івано-Франківської та Полтавської областей, а також надано практичні рекомендації щодо поліпшення інвестиційного середовища у досліджуваних регіонах.

Детальніше:  http://pleddg.org.ua/wp-content/uploads/2016/05/Analysis-of-Investment-Preacticies_Report_26052016_Last.pdf

27 серпень 2011

23 серпня 2011, Полтава

Можливості Українського інвестиційного порталу працюють на активних!

Фахівці Проекту USAID ЛІНК провели заняття для фахівців економічних служб районів та міст обласного значення з використання можливостей Українського інвестиційного порталу – створеного проектом електронного інструменту просування інвестиційних можливостей на основі Інтернет-технологій.

12 липень 2011

Полтавська область, ЄС та ПРООН продовжать співпрацювати для розвитку місцевих громад.

У Полтавській області стартувала друга фаза Проекту Європейського Союзу та Програми розвитку ООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» (МРГ), спрямованого на підтримку сільських громад у вирішенні найважливіших потреб їх розвитку та поліпшенні умов життя.

Архів »
RSS 2.0

НАУКА І ДОСЛІДЖЕННЯ

На головну » 7 ПРИЧИН ДЛЯ ІНВЕСТУВАННЯ

Наука і дослідження


Глобалізація та сучасні технології повністю руйнують традиційні уявлення про те, що лише географічне розташування є головним чинником для розвитку.

В сучасній економіці обмін інформацією відбувається навіть інтенсивніше, ніж обмін товарами. Як наслідок, розроблення нових продуктів тепер проходить не у виробничих приміщеннях, а у дослідних лабораторіях. Сьогодні якість людських ресурсів, їх освіта та кваліфікація є суттєвою перевагою для будь якої території, в тому числі і для Полтавщини.

Ми маємо значний науково-технічний потенціал, здатний забезпечити супровід розвитку основних секторів економіки і соціальної сфери. 

Всі без виключення вищі навчальні заклади регіону мають угоди про співпрацю із своїми європейськими колегами. Це дає можливість не тільки обмінюватися викладачами, аспірантами та студентами, а й брати участь у спільних наукових проектах. Все це в кінцевому результаті піднімає рівень підготовки фахівців, які є резервом висококваліфікованого кадрового потенціалу області. Вищі навчальні заклади області не тільки давно працюють над адаптацією програм, а й стають базою для досліджень іноземних університетів та компаній.