Українська   English

Новини

5 вересень 2016

ПРОМІС представляє звіт «Аналіз стану інвестиційної діяльності Вінницької, Запорізької, Івано-Франківської та Полтавської областей

В рамках діяльності Проекту ПРОМІС було підготовлено звіт щодо аналізу стану інвестиційної діяльності в цільових регіонах Проекту, а саме Вінницької, Запорізької, Івано-Франківської та Полтавської областей, а також надано практичні рекомендації щодо поліпшення інвестиційного середовища у досліджуваних регіонах.

Детальніше:  http://pleddg.org.ua/wp-content/uploads/2016/05/Analysis-of-Investment-Preacticies_Report_26052016_Last.pdf

27 серпень 2011

23 серпня 2011, Полтава

Можливості Українського інвестиційного порталу працюють на активних!

Фахівці Проекту USAID ЛІНК провели заняття для фахівців економічних служб районів та міст обласного значення з використання можливостей Українського інвестиційного порталу – створеного проектом електронного інструменту просування інвестиційних можливостей на основі Інтернет-технологій.

12 липень 2011

Полтавська область, ЄС та ПРООН продовжать співпрацювати для розвитку місцевих громад.

У Полтавській області стартувала друга фаза Проекту Європейського Союзу та Програми розвитку ООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» (МРГ), спрямованого на підтримку сільських громад у вирішенні найважливіших потреб їх розвитку та поліпшенні умов життя.

Архів »
RSS 2.0

МІСЦЕ ДЛЯ ЖИТТЯ

На головну » 7 ПРИЧИН ДЛЯ ІНВЕСТУВАННЯ

Місце для життя


Полтавщина є одним з найцікавіших куточків України. Відома всьому світу завдяки історичним подіям, пов'язаним з Полтавською битвою 1709 року, вона є ще і духовною скарбницею, яка дала миру і надихнула на творчу працю письменників Н.В. Гоголя, В.Г. Короленко, Г.С. Сковороду, О.Т. Гончара, Д. Гурамішвілі; художників Н.А. Ярошенко, Г.Г. Мясоєдова, М. Башкирцеву, Льовіцкого; вчених Н.В. Скліфосовського, М.Л. Духова,  М.В. Остроградського, В.В. Докучаєва; педагогів А.С. Макаренко, В.А. Сухомлінського; декабристів Мурав`евих-Апостолів, композиторів І.І. Дунаєвського, М.В. Лисенка і багатьох, багатьох інших. Духовно-історична спадщина активно популяризувався 24 державними і 100 суспільними музеями, які включені в туристичні і екскурсійні маршрути екскурсійних бюро і туристичних фірм області і національної ситеми "Намисто Славутича". Якщо ви потрапите до Полтавщини в кінці серпня, то матимите унікальну нагода стати учасником всесвітньо відомого Сорочинського ярмарку.

Безліч православних храмів, монастирів, соборів, що є пам'ятниками архітектури і культури ХУІІІ - XIX, представляють духовну спадщину і історичну цінність.

На Полтавщині існує безліч лікувальних джерел мінеральних вод з біологічно активними речовинами. Розташовані в районах джерел санаторії, будинки відпочинку, туристичні бази запрошують на відпочинок і оздоровлення. Найвідоміший з них - курорт "Миргород".

Розвиток туристичного бізнесу забезпечує мережу готелів, матеріальна база яких активно модернізується. Більшість з них зосереджена в Полтаві, Миргороді, Кременчуці. Уздовж автомагістралі Київ-Харків до послуг мандрівних невеликі мотелі і кемпінги, а також затишні кафе з національною кухнею.

В області 339 територій і об'єктів природно-заповідного фонду: 151 заповідник, 117 пам'ятників природи, 18 пам'ятників садово-паркового мистецтва, 3 регіональних ландшафтних парення, дендропарк, більше 50 заповідних урочищ і багато що інше. Розвинена мережа мисливських угідь, де дозволене контрольоване полювання на вовків, зайців, кабанів, лосів, оленів, косулі, лисиць, качок. Розроблені нетрадиційні маршрути з активним способом пересування, які успішно доповнюють послуги сільського зеленого туризму.