Українська   English

Новини

5 вересень 2016

ПРОМІС представляє звіт «Аналіз стану інвестиційної діяльності Вінницької, Запорізької, Івано-Франківської та Полтавської областей

В рамках діяльності Проекту ПРОМІС було підготовлено звіт щодо аналізу стану інвестиційної діяльності в цільових регіонах Проекту, а саме Вінницької, Запорізької, Івано-Франківської та Полтавської областей, а також надано практичні рекомендації щодо поліпшення інвестиційного середовища у досліджуваних регіонах.

Детальніше:  http://pleddg.org.ua/wp-content/uploads/2016/05/Analysis-of-Investment-Preacticies_Report_26052016_Last.pdf

27 серпень 2011

23 серпня 2011, Полтава

Можливості Українського інвестиційного порталу працюють на активних!

Фахівці Проекту USAID ЛІНК провели заняття для фахівців економічних служб районів та міст обласного значення з використання можливостей Українського інвестиційного порталу – створеного проектом електронного інструменту просування інвестиційних можливостей на основі Інтернет-технологій.

12 липень 2011

Полтавська область, ЄС та ПРООН продовжать співпрацювати для розвитку місцевих громад.

У Полтавській області стартувала друга фаза Проекту Європейського Союзу та Програми розвитку ООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» (МРГ), спрямованого на підтримку сільських громад у вирішенні найважливіших потреб їх розвитку та поліпшенні умов життя.

Архів »
RSS 2.0

В ЦЕНТРІ УКРАЇНИ

На головну » 7 ПРИЧИН ДЛЯ ІНВЕСТУВАННЯ

В центрі України

         Полтавська область розташована в центрі України.

Густа та разгалуджена мережа автомобільних та залізничних шляхів створює необхідну інфраструктуру для жвавих торгівельно-економічних зв’язків нашого регіону зі столицею Києвом і іншими важливими економічними центрами України (Харків, Дніпропетровськ, Донецьк та Запоріжжя) та закордоном.

Київ, Полтаву та Харків зв’язує трансєвропейська автомагістраль Е40, яка йде з Європи в Росію.

Найважливіші залізничні товарні станції знаходяться в Полтаві, Кременчуці, Горішніх Плавнях, Решетилівці, Гребінці, Лубнах, Миргороді, Ромодані.

У місті Полтава працює аеропорт, призначений для прийому, обслуговування та відправки літаків усіх типів. Аеропорт має сертифікат аеродрому, сертифікат авіаційної безпеки, посвідчення придатності до експлуатації та свідоцтво про реєстрацію аеродрому. Він забезпечений злітно-посадочною смугою з параметрами 2500 х 45 м. та аеровокзалом з пропускною здатністю 400 пасажирів на годину. Аеропорт обслуговує внутрішні чартерні рейси.

Відстань до Києва, столиці України, - 343 км. Автомобілем Ви подолаєте цю відстань за 4 години їзди. Швидкісним потягом "ІнтерСіті+" - за 3 години.

Відстані від Полтави до найбільших міст України 

 Місто

Км

Місто

км

Дніпропетровськ

463

Київ

343

Донецьк

391

Сімферополь

631

Запоріжжя

277

Суми

185

Львів

898

Харків

144