Українська   English

Новини

5 вересень 2016

ПРОМІС представляє звіт «Аналіз стану інвестиційної діяльності Вінницької, Запорізької, Івано-Франківської та Полтавської областей

В рамках діяльності Проекту ПРОМІС було підготовлено звіт щодо аналізу стану інвестиційної діяльності в цільових регіонах Проекту, а саме Вінницької, Запорізької, Івано-Франківської та Полтавської областей, а також надано практичні рекомендації щодо поліпшення інвестиційного середовища у досліджуваних регіонах.

Детальніше:  http://pleddg.org.ua/wp-content/uploads/2016/05/Analysis-of-Investment-Preacticies_Report_26052016_Last.pdf

27 серпень 2011

23 серпня 2011, Полтава

Можливості Українського інвестиційного порталу працюють на активних!

Фахівці Проекту USAID ЛІНК провели заняття для фахівців економічних служб районів та міст обласного значення з використання можливостей Українського інвестиційного порталу – створеного проектом електронного інструменту просування інвестиційних можливостей на основі Інтернет-технологій.

12 липень 2011

Полтавська область, ЄС та ПРООН продовжать співпрацювати для розвитку місцевих громад.

У Полтавській області стартувала друга фаза Проекту Європейського Союзу та Програми розвитку ООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» (МРГ), спрямованого на підтримку сільських громад у вирішенні найважливіших потреб їх розвитку та поліпшенні умов життя.

Архів »
RSS 2.0

Промисловий профіль

На головну » ПРО ПОЛТАВСЬКУ ОБЛАСТЬ

Промисловий профіль


Економіка Полтавщини за своєю структурою є індустріально-аграрною.

Полтавська область відома видобутком залізної руди, видобутком і переробкою нафти і газу, виробництвом  вантажних автомобілів, алмазного інструменту, турбін, трикотажу, шкіряного взуття, вишуканого одягу, зерна, цукру, олії, кондитерських виробів і т.п..  Миргородська мінеральна вода користується популярністю та любов`ю споживачів. Сільськогосподарська продукція споживається не тільки в Україні, а й експортується за кордон.

Провідними галузями промисловості Полтавської області є: машинобудування; харчова промисловість та переробка сільськогосподарських продуктів; видобування неенергетичних матеріалів; видобування енергетичних матеріалів; металургія та оброблення металу.

 

Структура промислового виробництва, %

 

 

 

Серед регіонів України область традиційно займає провідні позиції за обсягами реалізації промислової продукції (5 місце) та обсягам реалізації промислової продукції на одну особу (3 місце).

Підприємства харчової промисловості дбайливо зберігають українськи традиції якості. Серед них добре відомі торгові марки: «Фарро», «Гармонія», «Домінік», «Лукас».