Українська   English

Новини

5 вересень 2016

ПРОМІС представляє звіт «Аналіз стану інвестиційної діяльності Вінницької, Запорізької, Івано-Франківської та Полтавської областей

В рамках діяльності Проекту ПРОМІС було підготовлено звіт щодо аналізу стану інвестиційної діяльності в цільових регіонах Проекту, а саме Вінницької, Запорізької, Івано-Франківської та Полтавської областей, а також надано практичні рекомендації щодо поліпшення інвестиційного середовища у досліджуваних регіонах.

Детальніше:  http://pleddg.org.ua/wp-content/uploads/2016/05/Analysis-of-Investment-Preacticies_Report_26052016_Last.pdf

27 серпень 2011

23 серпня 2011, Полтава

Можливості Українського інвестиційного порталу працюють на активних!

Фахівці Проекту USAID ЛІНК провели заняття для фахівців економічних служб районів та міст обласного значення з використання можливостей Українського інвестиційного порталу – створеного проектом електронного інструменту просування інвестиційних можливостей на основі Інтернет-технологій.

12 липень 2011

Полтавська область, ЄС та ПРООН продовжать співпрацювати для розвитку місцевих громад.

У Полтавській області стартувала друга фаза Проекту Європейського Союзу та Програми розвитку ООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» (МРГ), спрямованого на підтримку сільських громад у вирішенні найважливіших потреб їх розвитку та поліпшенні умов життя.

Архів »
RSS 2.0

Машинобудування

На головну » ПРО ПОЛТАВСЬКУ ОБЛАСТЬ

Машинобудування


Важливе місце в обласному промисловому комплексі займає галузь машинобудування. Вона представлена 65 крупними підприємствами; всього ж підприємств і організацій, які випускають продукцію машинобудування і металообробки, в області близько 300.

Основними виробництвами в структурі галузі є: залізничне машинобудування, автомобілебудування, виробництво технологічного устаткування для хімічної, харчової та легкої промисловості, приладобудування та електромашинобудування.

Серед провідних промислових підприємств машинобудівної галузі слід виділити ПАТ «Крюківській вагонобудівний завод», ПАТ «АвтоКрАЗ», ПАТ «Полтавський турбомеханічний завод», ПАТ «Полтавський завод «Електромотор»,  ПАТ «Кременчуцький колісний завод», ПАТ «Кредмаш», ПАТ «Полтавамаш», ПАТ «Карлівський машинобудівний завод»,  ПАТ «Карлівський механічний завод».